Domowo

Domowo

Domy/Miłoszyce/Jaczkowice/Wrocławska
obserwuj
1
17
1
REKLAMA

O inwestycji Domowo

Osiedle Domowo znajduje się w Miłoszycach przy ul. Wrocławskiej. Składa się z 160 domów.

Dostępne są trzy rodzaje domów: 109, 131 lub 149 mkw. oraz 71-metrowe domki w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie domy mają przemyślany układ. Parter stanowi przestronny salon, kuchnia, gabinet, łazienka, kotłowania z pomieszczeniem gospodarczym i korytarz z wiatrołapem. Na piętrze ulokowano trzy lub cztery sypialnie i główną łazienkę. Standardem jest pompa ciepła z instalacją fotowoltaiczną. To oszczędne i ekologiczne rozwiązanie. W całym budynku znajduje się ogrzewanie podłogowe, w żadnym z pomieszczeń nie będzie tradycyjnych grzejników.

Przyroda jest najcenniejszym elementem najbliższego otoczenia osiedla Domowo. Bezpośrednio z działką sąsiaduje spory las. To miejsce w sam raz dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek, amatorów biegania, nordic walking oraz jazdy konnej. 3 km stąd rozpoczyna się trasa biegowa "Miłoszycka Siódemka". Równie blisko są stawy w Chrząstawie i Browar Widawa. Jadąc z domu rowerem leśną ścieżką, dotrzemy tam w niespełna 15 minut. Pół godziny na dwóch kółkach zajmuje dojazd na plażę nad jeziorem w Jelczu-Laskowicach. Gmina Jelcz-Laskowice, w której położone jest osiedle Domowo, ma wiele do zaoferowania miłośnikom aktywnego wypoczynku. Wolny czas warto spędzać poznając Bory Stobrawskie. Niedaleko nich znajduje się historyczne koryto Odry, tędy też przepływa Smotrawa. U ujścia Smotrawy położony jest rezerwat przyrody Łacha-Jelcz, na rzece organizowane są spływy kajakowe.

Wiele codziennych spraw wygodnie jest załatwić na miejscu. W Miłoszycach znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, delikatesy i stacja paliw. 7 km dzieli osiedle Domowo od Jelcza-Laskowice. Miasto jest lokalnym ośrodkiem przemysłowym specjalizującym się w branży motoryzacyjnej. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę, jest w pełni samowystarczalne. Tutaj znajdują się markety wielu znanych sieci branży spożywczej, kosmetycznej, elektronicznej i budowlanej. Do dyspozycji mieszkańców jest rozbudowane zaplecze usługowe. W Jelczu-Laskowicach działają przychodnie lekarskie, banki, placówki pocztowe i restauracje. Szeroka oferta edukacyjna obejmuje żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie.

Osiedle Domowo od Wrocławia dzieli 10 km. To około 12 minut jazdy samochodem prostą drogą. Wygodny środek transportu publicznego stanowi tutaj kolej. Stacja oddalona jest o niecałe 3 km. W 35 minut można z niej dojechać na dworzec główny we Wrocławiu.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Domowo

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Domowo
Jan Hawełko
+14
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA