domowo. Sam zdecyduj, jak wyglądał będzie Twój dom, skorzystaj z konfiguratoraMateriały inwestora

domowo. Sam zdecyduj, jak wyglądał będzie Twój dom, skorzystaj z konfiguratora

Artykuł sponsorowany
Domowo
adresMiłoszyce, Wrocławska
inwestorInkom S.A.
projektantOdra Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA

W podwrocławskich Miłoszycach, tuż przy lesie, powstaje osiedle funkcjonalnych domów jednorodzinnych domowo. Inwestycję firmy INKOM wyróżnia konfigurator. O wielkości, wyglądzie i wyposażeniu budynków decydują sami mieszkańcy.

Przy ulicy Wrocławskiej w Miłoszycach powstaje osiedle 160 domów. Teren o wielkości 23 hektarów podzielony został na działki od 512 do 3635 mkw. Na każdej z parceli można wybudować dom o powierzchni 109,28, 131,44 lub 149,72 mkw. Projekt przygotowała młoda wrocławska pracownia ODRA Architekci.

Wszystkie domy mają przemyślany układ. Parter stanowi przestronny salon, kuchnia, gabinet, łazienka, kotłowania z pomieszczeniem gospodarczym i korytarz z wiatrołapem. Na piętrze ulokowano trzy lub cztery sypialnie i główną łazienkę. Dodatkową powierzchnię stanowi strych – informuje INKOM.

Deweloper postawił na oszczędne i ekologiczne rozwiązania. Standardem w domach jest pompa ciepła z instalacją fotowoltaiczną. W całym budynku znajduje się ogrzewanie podłogowe, w żadnym z pokoi nie będzie tradycyjnych grzejników.

Materiały inwestora

Skonfiguruj swój dom, mieszkaj tak, jak chcesz

Każdy klient może sam ustalić konfigurację, według której zostanie zbudowany jego dom. Deweloper przygotował w tym celu intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie online, w którym – krok po kroku – można wybrać najpierw wielkość budynku i działkę, a następnie kolorystykę elewacji i wszystkie elementy wyposażenia.

Odpowiadamy w ten sposób na osobiste potrzeby związane z użytkowaniem i estetyką domu. Tak przygotowana oferta jest dostępna dla klientów dysponujących zróżnicowanym budżetem. Dodatkowo, pozytywnym efektem finalnym będzie powstanie osiedla o zróżnicowanej architekturze. Unikniemy powtarzalności charakterystycznej dla współczesnych realizacji deweloperskich – wyjaśniają przedstawiciele INKOM-u.

W ofercie dewelopera znajdziemy też wykończenie domu pod klucz, co oznacza, że w momencie odbioru będzie praktycznie gotowy do zamieszkania. INKOM współpracuje z zaufanymi podwykonawcami, co jest gwarancją najwyższej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań.

Materiały inwestora
REKLAMA

Żyj w bliskim kontakcie z naturą

Osiedle domowo to propozycja skierowana do osób, które chcą żyć powoli, w bliskim kontakcie z przyrodą. Okolica sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Liczne ścieżki spacerowe prowadzą stąd w ciekawe miejsca. Niedaleko są stawy w Chrząstawie, jezioro w Jelczu-Laskowicach i Bory Stobrawskie. Bezpośrednio z działką, na której powstaje inwestycja, sąsiaduje spory las, a pośrodku osiedla przewidziano miejsce na park dla mieszkańców.

Park zajmie 1,29 hektara. To tutaj mieszkańcy poznają swoich sąsiadów. Zaplanowaliśmy boisko do piłki plażowej i plac zabaw dla dzieci. Nasadzimy drzewa, postawimy leżaki i ławki – podkreślają przedstawiciele firmy INKOM.

Projektując zagospodarowanie terenu zadbaliśmy również, by nie było dróg przelotowych. Dojazdowe ulice kończą się sięgaczami. Jest cicho i bezpiecznie – dodaje deweloper.

Wygoda każdego dnia

Codzienny komfort zapewnia infrastruktura w samych Miłoszycach, znajduje się tu szkoła podstawowa, przedszkole, delikatesy i stacja paliw. 7 kilometrów dalej położony jest Jelcz-Laskowice, to lokalny ośrodek przemysłowy, miasto o bogatym zapleczu handlowo-usługowym z licznymi placówkami medycznymi i edukacyjnymi.

13 km dzieli osiedle domowo od stolicy Dolnego Śląska. W kilka minut można dojechać samochodem do granicy Wrocławia. Dla tych, którzy preferują transport publiczny, wygodnym rozwiązaniem jest kolej. Nieopodal przebiega zrewitalizowana w ostatnim roku linia kolejowa nr 292, która łączy Wrocław Główny z Jelczem-Laskowice. Kursują tędy pociągi Dolnośląskich Kolei Aglomeracyjnych, zatrzymują się po drodze m.in. na Nadodrzu, Swojczycach, Wojnowie, a także w Dobrzykowicach, Nadolicach i Chrząstawie Małej.

Materiały inwestora

10 nowych domów w Domowo

rzutnazwapowierzchniapokoicena
Domowo - Bliźniak-A1Bliźniak-A1109.28 m25-
Domowo - Bliźniak-A2Bliźniak-A2109.28 m25-
Domowo - Bliźniak-B1Bliźniak-B1131.44 m25-
Domowo - Bliźniak-B2Bliźniak-B2131.44 m25-
Domowo - Dom-A1Dom-A1109.28 m25-
Domowo - Dom-A2Dom-A2109.28 m25-
Dom-B1131.44 m25-
Dom-B2131.44 m25-
Dom-C1149.72 m26-
Dom-C2149.72 m26-