Biała Perła – zarabiaj i korzystaj z masy atrakcji Czarnej Góry Resort

Biała Perła – zarabiaj i korzystaj z masy atrakcji Czarnej Góry Resort

WIZUALIZACJE
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Nowy i zarazem ostatni obiekt inwestycyjny w jednym z największych, a przede wszystkim całorocznym, sudeckim ośrodku jest zwieńczeniem jego dziesięcioletniego rozwoju. Deweloper Czarna Góra Apartamenty wykorzystał całe zdobyte doświadczenie, by sprostać najwyższym wymaganiom. Gwarantowane 7% zwrotu to dopiero początek. Możesz cieszyć się z pobytów właścicielskich we wszystkich obiektach spółki nawet w ferie zimowe i wakacje, korzystając ze Strefy Czystego Powietrza, bliskości stoków narciarskich, doskonale przygotowanych tras rowerowych, czy bogatej oferty strefy spa & wellness.
Historia spółki Czarna Góra Apartamenty sięga 2008 roku. Po kilku latach rozpoczęła budowę  pierwszego kompleksu inwestycyjnego na terenie Czarnej Góry Resort – Apartamenty Czarna Góra. Deweloper otworzył jeszcze cztery obiekty hotelowe – dwa z nich wybudował sam, a dwa zmodernizował. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zadowoleniu klientów oraz gości oddał w grudniu nowy obiekt, położony na zboczu stoku – aparthotel Czarna Perła. Turyści mogą korzystać z 80 apartamentów zachwycających nowoczesnym designem. Urokliwym krajobrazem można delektować się z luksusowej restauracji z panoramicznym widokiem na trasy narciarskie. Jeszcze większych wrażeń dostarcza pobyt w ski-barze z bezpośrednim wyjściem na stok.
W przyszłym roku portfolio Czarnej Góry Apartamenty poszerzy się jeszcze o jedyny w okolicy obiekt o standardzie czterogwiazdkowym – aparthotel INFINITY Zieleniec ski & spa. Lata zebranego doświadczenie i ciągły rozwój infrastruktury ośrodka pozwala spółce ruszyć z kolejnym, wyjątkowym projektem – aparthotelem Biała Perła.

Prywatny punkt widokowy w każdym apartamencie

Niezwykłe położenie, unikatowy projekt i maksymalny komfort – to wszystko łączy w sobie Biała Perła położona w malowniczej części Sudetów. Budynek, dzięki starannie dobranym rozwiązaniom architektonicznym, doskonale wpisuje się w okoliczny krajobraz. Szczególną uwagę przyciąga przeszklona bryła, przez którą obiekt zdaje się być częścią górskiego pejzażu.
Czarna Góra Apartamenty oferuje 125 jedno- i dwupokojowych apartamentów inwestycyjnych o metrażach od 18 do 55 mkw. Ceny wynoszą od 12 631 do 15747 zł/mkw. Do każdego przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Wszystkie apartamenty sprzedawane są w standardzie "pod klucz" wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie. Zachwycają połączeniem nowoczesności z przytulnym klimatem. Dech w piersiach zapiera widok przez panoramiczne, zajmujące całą ścianę szyby, przy których można się poczuć jak na prywatnym punkcie widokowym. Ogólnodostępny taras, ze strefą wypoczynkową, znajduje się na dachu budynku. Dzięki Strefie Czystego Powietrza goście mogą nie tylko rozkoszować się krajobrazem, ale też oddychać zdrowym, górskim powietrzem – jego czystość jest potwierdzona badaniami. Zadowoleni klienci szybko wracają do spółki Czarna Góra Apartamenty, dlatego już teraz warto postawić na wymarzony apartament. Obiekt będzie gotowy do grudnia 2020 roku. Przedsprzedaż trwa od połowy lutego, a już teraz nabywców znalazło 25 apartamentów.

Góry atrakcji na wyciągnięcie ręki

REKLAMA
W cenie apartamentu otrzymuje się coś więcej niż tylko lokal inwestycyjny. Aparthotel Biała Perła stanowi integralną część Czarnej Góry Resort, czyli prawie 60 hektarów terenów rekreacyjnych. Co najistotniejsze – deweloper nieustannie dba o rozwój infrastruktury, która przyciąga coraz to większe liczby turystów.
Budynek znajduje się tuż przy stoku i najszybszej w kraju, sześcioosobowej kolei linowej Luxtorpeda. Goście mogą korzystać z czternastu tras – od w pełni bezpiecznych, kierowanych do dzieci uczących się jazdy, aż do tych dla osób oczekujących ekstremalnych przeżyć. Do dyspozycji mają jeszcze m.in. Alpine Coaster Czarna Żmija, snow park oraz kompleksowo wyposażone wypożyczalnie sprzętu. Na miejscu są dostępne również szkoły narciarskie, tak by z wyjazdu mógł się cieszyć każdy.
Jest jeszcze coś, co szczególnie wyróżnia Czarną Górę Resort. To jedyna taka w Sudetach Strefa Czystego Powietrza. Stężenie zanieczyszczeń jest tu minimalne, regularnie badane – znacząco niższe niż w popularnych ośrodkach górskich jak Karpacz czy Zakopane. Dzięki temu pobyt w Białej Perle nie tylko dostarczy wielu wrażeń, ale i korzystnie wpłynie na zdrowie – zwłaszcza gdy latem zechcemy wybrać się na górski spacer do Jaskini Niedźwiedziej, Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, czy na wieżę widokową na Czarnej Górze. Do letnich atrakcji należą jeszcze park linowy, baseny zewnętrzne, a także trasy rowerowe Singletrack o różnym stopniu zaawansowania.

Nowość – zarabiaj i korzystaj z pobytu nawet w ferie

Inwestycja w Białą Perłę to pewny zysk. Nabywcy mają zagwarantowaną roczną stopę zwrotu w wysokości 7%, co oznacza, że na ich konto regularnie będzie wpływać od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych – nawet jeśli lokal nie będzie wynajmowany. Właściciele nie martwią się żadnymi formalnościami związanymi z wynajmem ani nie ponoszą jakichkolwiek kosztów. A to dopiero początek korzyści.
Czarna Góra Apartamenty gwarantuje udaną inwestycję. Dlatego skorzystaj z pobytu w jednym z pięciu istniejących już obiektów według zwykłego cennika i dopiero wówczas zdecyduj się na zakup – spółka odliczy koszty od ceny apartamentu. Gdy lokal zostanie oddany do użytku ty będziesz mógł już cieszyć się z preferencyjnej oferty dzięki "pakietowi inwestora". Bezpłatne korzystanie z saun, basenów i parkingu, 20 procent zniżki na wszystkie atrakcje oraz usługi w Czarnej Górze Resort (m.in. zabiegi w Spa, posiłki w restauracjach i karnety narciarskie), a przede wszystkim – pobyt właścicielski.
To przełomowe rozwiązanie pozwala cieszyć się z pobytów we wszystkich obiektach Czarnej Góry Resort na preferencyjnych warunkach nawet w ferie zimowe i letnie, podczas gdy twój własny apartament wciąż zarabia. Do wykorzystania jest po 14 dni w sezonie i poza nim oraz nieograniczona liczba w ramach pobytów last minute. Już teraz zaplanuj więc urlop i wykorzystaj go z najbliższymi.
REKLAMA