Aparthotel Biała Perła

Aparthotel Biała Perła

REKLAMA
inwestorCzarna Góra Resort
projektantQ2Studio
realizacjaII kw. 2021
wykonawcaCGA Invest Sp. z o.o.

O inwestycji Aparthotel Biała Perła

Aparthotel Biała Perła – ostatni inwestycyjny obiekt w Czarna Góra Resort – powstaje jako ukoronowanie dziesięcioletniego rozwoju ośrodka i łączy w sobie wszystkie najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budowie górskich obiektów rekreacyjnych. Zarówno jego położenie, jak i projekt architektoniczny gwarantują gościom wspaniałe możliwości wypoczynku i korzystania z całej infrastruktury sportowo-turystycznej, którą od lat tworzy i udoskonala polski deweloper, jakim jest spółka CGA Invest.

ZAINWESTUJ, WYPOCZYWAJ, ZARABIAJ

Apartamenty w Białej Perle sprzedawana są w sprawdzonym na całym świecie systemie condo, który daje zdecydowanie większe od tradycyjnych lokat bankowych zyski. Inwestor nabywa apartament z księgą wieczystą, a wszelkie koszty pozostają po stronie doświadczonego operatora.

Dodatkowo każdy właściciel objęty jest programem partnerskim w ramach którego może korzystać z pobytów właścicielskich – również w czasie ferii zimowych i wakacji letnich – oraz cieszyć się z licznych zniżek w całym Czarna Góra Resort.

Jasne zasady inwestycyjne

Rzetelne przedstawienie możliwych do osiągnięcia zysków stanowi podstawę partnerskiego podejścia do wspólnej inwestycji w obiekt noclegowy.

Wybierz jak chcesz zarabiać

Umowa najmu przewiduje system rozliczenia z właścicielem oparty o podział zysków, dostępny w dwóch wariantach. Właściciel zdecyduje, który sposób zarabiania jest dla niego korzystniejszy.

7% + podział zysku

Przez pierwsze 3 lata wypłacana jest stała kwota czynszu w wysokości 7% netto od zainwestowanej kwoty netto, W czwartym roku obowiązywania umowy zysk liczony jest w oparciu o udział wybranego lokalu w 80 % z dochodu operacyjnego Operatora tj. z działalności z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład Aparthotelu Białej Perły i dochodu z usług gastronomicznych. Ustalając dochód Operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie.

lub

90% - podział zysku

Zarobek oparty jest na udziale lokalu w 90% z dochodu operacyjnego i dochodu z usług gastronomicznych Operatora tj. z działalności z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład Aparthotelu Biała Perła. Ustalając dochód Operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie.

Pełny zwrot podatku VAT

Każdy Właściciel ma możliwość odzyskania podatku VAT z tytułu zakupu nieruchomości, także jako osoba fizyczna.

Bezpieczna umowa

Umowę na obsługę apartamentu możesz podpisać na 5, 10 lat lub na czas nieokreślony z 12-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Księga wieczysta

Własność każdego lokalu potwierdzona jest odrębną księgą wieczystą na nazwisko inwestora.

Pakiet inwestora

Każdy właściciel otrzyma tzw. Kartę Vip, która upoważnia go do rabatów na atrakcje w Czarna Góra Resort.

Pobyty właścicielskie

Proste zasady pobytów właścicielskich, możesz korzystać z własnego apartamentu również w wakacje i ferie zimowe!

Pełna obsługa po stronie operatora

Wszystkie obowiązki związane z eksploatacją, wynajmem czy obsługą apartamentu ponosi operator – oszczędność czasu dla inwestujących!

Doświadczony operator

Lokalizacja inwestycji oraz doświadczenie inwestora, który pełni zarazem rolę operatora sprawia, że inwestycja jest stabilna 
NOWOCZESNA ARCHITEKTURA I ECO ROZWIĄZANIA

Aparthotel Biała Perła, został zaprojektowany na planie trójkąta, po to by idealnie wkomponować się w krajobraz okalających go wzniesień. Panoramiczne okna od podłogi do sufitu w każdym pokoju gwarantują zapierające dech w piersiach widoki. Te unikalne w skali regionu rozwiązania wraz z minimalistycznym, designerskim wystrojem apartamentów i wyjątkową lokalizacją tuż obok stoków narciarskich, najszybszej w kraju kolei linowej Luxtorpeda i licznych atrakcji sprawiają, że inwestycja da Ci pewny zysk i możliwość wypoczynku o każdej porze roku.

Oprócz stworzenia wysmakowanego projektu deweloper wziął także pod uwagę walory zdrowotne Strefy Czystego Powietrza, w której znajduje się Biała Perła – na dachu budynku powstanie taras widokowy z komfortową strefą wypoczynkową, w której goście będą mogli regenerować siły w krystalicznie czystym górskim powietrzu.

Aparthotel Biała Perła, będący ukoronowaniem dziesięcioletniego rozwoju Czarna Góra Resort, wykorzystuje całe doświadczenie dewelopera, dlatego zarówno jego architektura, jak i zastosowane rozwiązania, stanowią szczytowe osiągnięcia w zakresie projektowania górskich obiektów hotelowych.

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ CZARNA GÓRA RESORT

Aparthotel Biała Perła, jako integralna część Czarna Góra Resort, będzie oferował swoim gościom wszystkie usługi, udogodnienia i atrakcje dostępne w całym ośrodku. Na 60 hektarach terenów rekreacyjnych znajduje się 20 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, wyciągi i koleje linowe, szkoły narciarskie i wypożyczalnie sprzętu oraz szereg zimowych atrakcji dla dzieci. Latem korzystać można z uroków sudeckiej przyrody w czasie pieszych i rowerowych wycieczek, integrować się podczas wieczornych spotkań przy ognisku, a nawet popływać w jednym z basenów w ośrodku Czarna Góra czy skorzystać z bogatej oferty zabiegów w Spa Z Natury. Oprócz tego do dyspozycji gości pozostają cztery doskonałe restauracje, nowoczesne centrum biznesowe oraz sale idealnie dostosowane do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, jak wesela, komunie, szkolenia czy konferencje.

REWOLUCYJNY PAKIET INWESTORA – ZYSK, WYPOCZYNEK I GÓRA KORZYŚCI

Kupując apartament inwestycyjny w Aparthotelu Biała Perła, stajesz się częścią Czarna Góra Resort i jako właściciel otrzymujesz wyjątkowy Pakiet Inwestora. Pakiet ten to nieograniczona liczba dni w roku do wykorzystania na własny pobyt w Białej Perle oraz w naszych pozostałych obiektach hotelowych, także w sezonach wysokich, czyli w czasie wakacji i ferii zimowych.

Oprócz tego, każdy inwestor otrzymuje imienną kartę VIP i portfel niezwykle atrakcyjnych zniżek na usługi i atrakcje oferowane w Czarna Góra Resort, od opłat za karnety narciarskie, poprzez rabaty w restauracjach, aż po zabiegi w ekskluzywnym Spa z Natury. A do tego bezpłatny wstęp na baseny i do saunariów we wszystkich obiektach Czarna Góra Resort, oraz darmowe miejsce parkingowe na czas pobytu.

DEWELOPER, KTÓRY ZNA I KOCHA GÓRY

Polska spółka CGA Invest – współtwórca ośrodka narciarskiego Czarna Góra i jedna z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich branży turystycznej – gwarantuje całkowite bezpieczeństwo inwestycji oraz jakość na najwyższym światowym poziomie. Wieloletnie doświadczenie w budowaniu prestiżowych obiektów górskich, także w systemie condo, i miłość do górskiej przyrody owocują tworzeniem infrastruktury powstającej w oparciu o najnowsze, ekologiczne technologie, światowy design, a przede wszystkim z pełnym poszanowaniem natury oraz realizującej potrzeby najbardziej wymagających amatorów górskiego wypoczynku.

Od dekady, zapewniając naszym gościom doskonałe warunki wypoczynku w górach, dbamy o zrównoważony rozwój regionu Sudetów Wschodnich, dając pracę jego mieszkańcom, ale także wspierając działania kulturalne, społeczne i edukacyjne.

W naszym portfolio znajdują się między innymi:

5 obiektów hotelowych na terenie Czarna Góra Resort

najszybsza w kraju sześcioosobowa kolej linowa Luxtorpeda

czteroosobowe koleje liniowe Efka i Żmija

dogodnie usytuowane orczyki oraz taśmy baby-lift przeznaczone do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych

14 zróżnicowanych tras narciarskich, w tym specjalnie wyprofilowana trasa A o czarnym stopniu trudności, oraz najdłuższa w Czarna Góra Resort trasa B z homologacją FIS

górskie atrakcje dla dzieci i dorosłych, na przykład superszybka zjeżdżalnia grawitacyjna – Alpine Coaster Czarna Żmija oraz Park Linowy

Aparthotel Biała Perła, jako ostatnia inwestycja hotelowa w Czarna Góra Resort, wykorzystuje całe nasze doświadczenie oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budowie górskich obiektów wypoczynkowych.

Obecnie 50% apartamentów w Aparthotelu Biała Perła znalazło już nabywców.

Warto się pospieszyć, bo to ostatnia taka inwestycja w Czarna Góra Resort!

Opinie o Aparthotel Biała Perła

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Aparthotel Biała Perła
Czarna Góra Resort
+6
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA