Biała Perła – wakacje w górskim klimacie i najwyższym standardzie

Biała Perła – wakacje w górskim klimacie i najwyższym standardzie

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Widok z okna na rozciągające się pasma górskie, wysoki standard oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań to jedne z wielu zalet nowej inwestycji spółki CGA Invest. Zakup lokalu w Aparthotelu Biała Perła to nie tylko pewna i doskonała lokata kapitału, ale też masa korzyści wynikających z pakietu inwestora. Należą do nich pobyty właścicielskie, czyli możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z wszystkich obiektów hotelowych dewelopera. 
Wakacje w pełni – wielu z nas musi godzinami rozmyślać, gdzie je spędzi, kiedy zarezerwować dogodny termin oraz, co najważniejsze, w jakim hotelu będzie zamieszkiwać. Po wykupieniu apartamentu w Białej Perle powyższe problemy same się rozwiążą – deweloper oferuje swoim klientom pobyty właścicielskie zarówno w sezonie, jak i poza nim. Co istotne, goście mogą zamieszkać w dowolnym obiekcie Czarnej Góry Resort.
Masa korzyści z programu partnerskiego
Spędzanie dni wolnych poza miastem może być jeszcze bardziej komfortowe. Gdy zdecydujemy się na zakup apartamentu w Białej Perle i będzie już gotowy do użytkowania, przystąpimy jednocześnie do programu VIP. Dzięki niemu zyskamy wiele zniżek na atrakcje oraz niższe ceny za pobyt. Bezpłatnie będziemy mogli skorzystać z basenów, saun i, co najważniejsze dla zmotoryzowanych, parkingu. Nie musimy się również martwić o wcześniejszą rezerwację, wystarczy to zrobić jedynie 3 dni przed planowanym przyjazdem.
fot.
  W ramach pobytów właścicielskich można dokonać rezerwacji we wszystkich obiektach hotelowych spółki CGA Invest Sp. z o.o. – niezależnie od tego, w którym z nich zakupiono apartament. Już teraz do wyboru jest aż 5 obiektów w Czarnej Górze Resort: Aparthotel Czarna Perła, Aparthotel Czarna Góra, Apartamenty Czarna Góra, Villa Czarna Góra oraz Hotel Morawa. W przyszłości dołączy do nich luksusowy Aparthotel Biała Perła. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Ponadto w sezonie letnim można skorzystać z dodatkowych atrakcji: basenu zewnętrznego, parku linowego czy tras rowerowych o różnym stopniu zaawansowania. 

Urokliwe widoki i moc atrakcji

Zapierający dech w piersiach widok to tylko początek zalet Białej Perły. Aparthotel znajduje się na terenie ośrodka Czarna Góra Resort. Jest tam dostępnych mnóstwo atrakcji – między innymi strefa SPA & wellness, 14 tras narciarskich o różnym stopniu trudności oraz najszybsza w kraju kolej linowa Luxtorpeda. Okolica sprzyja uprawianiu różnorakich aktywności fizycznych – od pieszych wycieczek po jazdę na rowerze. Inwestor zapewnia wypożyczalnie wysokiej klasy sprzętu oraz dodatkowe atrakcje w sezonie ferii zimowych bądź wakacyjnym tj. Bike Park, kolej grawitacyjna Alpine Coaster Czarna Żmija, letni FunPark, SnowPark, Park linowy Czarna Góra.
Klienci, którzy zdecydują się na zakup apartamentu w Białej Perle, zyskają nie tylko wysokiej klasy lokum, ale również wcześniej wspomniany program partnerski.  
fot.

Nowoczesne rozwiązania

CGA Invest istnieje na rynku od 2008 roku. W tym czasie rozbudowała i zmodernizowała cały kompleks wypoczynkowy na najwyższym poziomie. Aparthotel Biała Perła idealnie wpasowuje się w krajobraz. Deweloper osiągnął to poprzez wybudowanie go na planie trójkąta. Szczególną uwagę przyciąga przeszklona fasada, która odbija górski pejzaż. W obiekcie zastosowano ogromne, panoramiczne okna, by można było cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem pasm górskich. Architekci projektując wnętrza, kierowali się minimalizmem z nutką designu. To sprawiło, że całość tworzy nowoczesny i unikalny klimat na skalę tamtejszego regionu. 
Niewątpliwą zaletą jest również Strefa Czystego Powietrza – wielokrotnie przebadana. Dzięki niej klienci będą mogli oddychać świeżym powietrzem w trosce o swoje zdrowie. Na dachu Białej Perły wybudowano taras widokowy ze strefą relaksu – by móc w pełni korzystać ze zdrowotnych właściwości powietrza w przyjemnej i urokliwej atmosferze. 
Obiekt będzie gotowy pod koniec 2020 roku, jednak, co warte podkreślenia, sprzedano już niespełna jedną trzecią apartamentów. Świadczy to o dużym zaufaniu do inwestora – klient ma pewność, że zakupi wysokiej klasy lokal w atrakcyjnej cenie oraz dodatkowo dostanie całe zaplecze benefitów. 
fot.

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Zakup apartamentu to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim zysk – klienci zarabiają cały rok niezależnie od tego, czy akurat turysta zdecydował się na wynajem. Dużym komfortem dla właścicieli lokali jest to, że nie muszą przejmować się formalnościami z tym związanymi. Mogą cieszyć się z przypływu gotówki bez niepotrzebnych trosk.
Deweloper oferuje dwa rodzaje apartamentów 1- oraz 2-pokojowe, każde wykończone “pod klucz”. Zróżnicowany metraż od 18,6 do nawet 54 mkw. dopasuje się idealnie pod wymagania każdego. 
Warto zapoznać się z ofertą spółki CGA Invest, by móc cieszyć się pełnią korzyści oraz czystym powietrzem przez cały rok. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Archicom szykuje się do budowy setek mieszkań na Kępie Mieszczańskiej. W planach też remont zabytku
Wrocławski deweloper kupił nieruchomość na nadodrzańskiej wyspie w ubiegłym roku za ponad 40 milionó...
Wrocław: Miliony za grunt przy zabytkowym spichlerzu na Starym Mieście. Będzie przetarg
Miasto wykonało kolejny krok w kierunku sprzedaży terenu położonego blisko zbiegu ulic Menniczej i W...
Warszawa: Aurora – prawie tysiąc nowych mieszkań na granicy Ochoty i Włoch od Danteksu [WIZUALIZACJE]
Wieloetapowe osiedle w rejonie ulic Jutrzenki, Szybkiej i Popularnej obejmie docelowo dziewięć budyn...
Ząbkowice Śląskie: Na 125 hektarach powstanie nowy park przemysłowy
Na Dolnym Śląsku powstanie nowe miejsce, które ma przyciągnąć polskich i zagranicznych inwestorów. N...
Wrocław: MPK płaci prawie 20 milionów za remont torowiska na Wielkiej Wyspie
Zakład Sieci i Zasilania przebuduje jeszcze w tym roku prawie dwukilometrowy odcinek od byłej zajezd...
Wrocław: Lokum szykuje się do budowy tysięcy mieszkań na terenie po cukrowni na Sołtysowicach
Wrocławski deweloper stara się już o decyzję środowiskową dla planowanej inwestycji wielorodzinnej....
Warszawa: Blu Residence – standard premium od Albero Invest. Nowe apartamenty na Dolnym Mokotowie [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper realizuje przy ulicy Bluszczańskiej dwupiętrowy budynek z ponad 40 lokalami. Po...
Wrocław: Teren przy Stadionie Miejskim trafi pod młotek
W prywatne ręce przejdzie miejska działka przy rondzie Modzelewskiego, obok Autostradowej Obwodnicy...
Jawor: Wkrótce ruszy produkcja w fabryce baterii elektrycznych Mercedes-Benz
Dobiega końca budowa fabryki baterii elektrycznych Mercedes-Benz w Jaworze. W maju inwestor uzyskał...
Magazyny Prologis przyciągają nowych najemców w Aglomeracji Wrocławskiej
Jeden z największych dostawców nieruchomości logistycznych na świecie – Prologis po raz ko...