W Sky Tower zostanie otwarte największe centrum simracingowo-szkoleniowe w Polsceźródło: Develia

W Sky Tower zostanie otwarte największe centrum simracingowo-szkoleniowe w Polsce

Orzech
Orzech
[Wrocław] Sky Tower
adresWrocław, Powstańców Śląskich 95
inwestorDEVELIA S.A.
REKLAMA
Wrocławski Sky Tower jeszcze w tym roku wzbogaci się o nową atrakcję. W obiekcie trwa budowa Apex One – największego centrum simracingowo-szkoleniowego w Polsce. To miejsce już jesienią zapewni mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska a także turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w centrum Wrocławia. Inwestorem jest polska firma Motion Systems z Wrocławia.
Apex One będzie połączeniem przestrzeni poświęconej motorsportowi oraz ośrodka szkoleniowego dla profesjonalnych kierowców i całych zespołów rajdowych. Na powierzchni 600 mkw. powstaną trzy strefy racingowe: GT, F1 oraz VIP, wyposażone łącznie w kilkanaście profesjonalnych symulatorów marki Qubic System. Ich dostawcą jest inwestor projektu, polska firma Motion Systems z Wrocławia. Całość uzupełni luksusowy cocktail bar ze strefą wypoczynkową, gdzie będą organizowane spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne.
Materiały prasowe
REKLAMA
– Wierzymy, że projekt Apex One przyciągnie nie tylko entuzjastów simracingu, ale każdego, kto ma ochotę przenieść się w świat wirtualnego motorsportu – mówi Michał Stanek, prezes i założyciel firmy Motion Systems.  Apex One będzie również miejscem spotkań przedstawicieli świata simracingu, e-sportu i motoryzacji, zarówno z Polski, jak i z zagranicy – dodaje.
– Centrum simracingowe-szkoleniowe Apex One to miejsce unikalne w skali całego kraju: oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zaoferuje również możliwość doskonalenia umiejętności jazdy profesjonalnym kierowcom. Organizowanie wieczorów integracyjnych i spotkań biznesowych w wyścigowym klimacie będzie absolutną nowością na eventowej mapie Wrocławia – informuje Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., która jest właścicielem Sky Tower.
Centrum Apex One powstaje na pierwszym piętrze budynku Sky Tower, w sąsiedztwie strefy restauracyjnej. Otwarcie centrum zaplanowano na jesień tego roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA