Czarna Góra Apartamenty sprzedaje ostatnie apartamenty na stoku narciarskimźródło: mat. inwestora

Czarna Góra Apartamenty sprzedaje ostatnie apartamenty na stoku narciarskim

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Czarna Góra Resort stawia na rozbudowę bazy noclegowej i usługowej. Turystów i narciarzy przyjeżdża w Sudety coraz więcej, stąd też decyzja o budowie nowego aparthotelu. Dużym atutem jest jego unikalna lokalizacja – Czarna Perła powstaje na stoku narciarskim.

Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i na rynku condo

Czarna Góra Apartamenty to jedna z najprężniej rozwijających się spółek w polskiej branży turystycznej, jak i na rynku nieruchomości w systemie condo. Swoje działania koncentruje głównie w całorocznym ośrodku górskim Czarna Góra Resort na Dolnym Śląsku. Wybudowała tu już różnego rodzaju obiekty hotelowe, również w systemie condo, m.in. osiedle 6 apartamentowców, czy Aparthotel Czarna Góra – hotel o wysokim standardzie, oferujący także strefę spa & wellness z basenem i saunarium, sale konferencyjne oraz restaurację z tarasem widokowym.
Klienci bardzo cenią sobie tego typu inicjatywy. Z wiarygodnym operatorem, zakup apartamentu w systemie condo to bezpieczna forma inwestycji, pozwalająca cieszyć się pewnym, stałym zyskiem i własnym miejscem na wypoczynek. Do tego nie trzeba poświęcać prywatnego czasu na zarządzanie, obsługę i wynajem nieruchomości.
Spółka Czarna Góra Apartamenty od ponad 5 lat nieprzerwanie wypłaca swoim klientom stałą, gwarantowaną stopę zwrotu. Ponadto, dużym atutem dla potencjalnych inwestorów jest fakt, że spółka jest też właścicielem całego kompleksu Czarna Góra Resort, w tym ośrodka narciarskiego. Nie można więc postrzegać jej jako jedynie dewelopera czy zarządcy najmem – ma również wpływ na całą infrastrukturę turystyczną, która zapewnia stały i odpowiedni poziom wynajmu.
– Inwestycja w apartament w systemie condo w takim miejscu jest pewna i bezpieczna, ponieważ turystów nie brakuje przez cały rok. W sezonie zimowym 2016 / 2017 odwiedziło nas o 70% więcej narciarzy, niż wynosi średnia z ostatnich 8 lat. Oznacza to, że dalsza rozbudowa bazy noclegowej jest uzasadniona – to doskonałe miejsce do wypoczynku, jak i inwestycji – mówi Anna Haczkiewicz-Mazur, przedstawiciel spółki Czarna Góra Apartamenty.
Rosnące zapotrzebowanie sprawia, że spółka angażuje się w nowe inwestycje w systemie condo. Już teraz powstaje Czarna Perła, aparthotel połączony z głównym punktem obsługi narciarzy i centrum usługowo-rozrywkowym – to wszystko na stoku narciarskim!
mat. inwestora

Czarna Perła – pierwsza taka inwestycja w Polsce

– Głównym wyróżnikiem tego projektu jest jego unikalna lokalizacja: Czarna Perła zostanie wybudowana w samym centrum ośrodka narciarskiego. To pierwsza taka inwestycja w Polsce  luksusowe apartamenty znajdą się na stoku! Narciarze tuż po wyjściu z apartamentu będą mogli wpiąć się w narty, wsiąść na kolej linową i wjechać na górę – wyjaśnia Anna Haczkiewicz-Mazur.
REKLAMA
Komfortowe apartamenty w bezpośrednim sąsiedztwie stoków i infrastruktury narciarskiej z pewnością będą cieszyć się popularnością – i to nie tylko wśród turystów. Sprzedaż dla klientów zewnętrznych jeszcze trwa. Duże zainteresowanie wśród kupujących sprawiło, że zostało już niewiele z 66 dostępnych lokali. Spółka na etapie przedsprzedaży i to tylko wśród swoich stałych klientów inwestycyjnych, sprzedała aż 60% lokali w Czarnej Perle. 
– Bardzo cieszymy się, że właściciele naszych apartamentów są tak zadowoleni z naszej współpracy, że chcą zainwestować w kolejne lokale budowane przez spółkę. Grono klientów, którzy kupili u nas więcej niż jeden apartament jest zaskakująco liczne. Rekordziści posiadają nawet po 7 lokali! – mówi Anna Haczkiewicz-Mazur.
Jedno- i dwupokojowe apartamenty Czarnej Perły, o powierzchni od 24 do 49 mkw., przekazywane są "pod klucz" wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie. Duże okna i liczne przeszklenia otwierają wnętrza na malowniczy górski pejzaż. Projekt architektoniczny zakłada nowoczesną zaokrągloną formę – jest ona nietuzinkowa, intrygująca i przyjazna w odbiorze. Budynek koresponduje z otaczającymi go obiektami, zachowując estetyczną spójność ośrodka i nie tracąc indywidualności.
Ceny zaczynają się już od 10 tys. złotych netto za mkw. (od 275 tys. złotych netto za cały apartament z wyposażeniem). Inwestorzy będą otrzymywać gwarantowaną stopę zwrotu w wysokości do 7% od zainwestowanej kwoty netto w skali roku. Mają też możliwość odzyskania podatku VAT. Także wszelkie koszty związane z wynajmem apartamentu leżą po stronie wiarygodnego operatora z dużym doświadczeniem.
Apartamenty to jednak nie wszystko, co Czarna Perła ma do zaoferowania. Szkoła narciarska, wypożyczalnia z serwisem sprzętu i punkty wydawania karnetów  zapewnią sprawną obsługę narciarzy. Dodatkowo obiekt będzie pełnił rolę centrum usługowo-rozrywkowego. Znajdzie się w nim strefa spa & wellness z basenem rekreacyjno-sportowym, a także galeria handlowa, strefa Après Ski oraz duża sala zabaw dla dzieci. Nie zabraknie również klimatycznej restauracji, z której rozpościerał się będzie panoramiczny widok na stoki ośrodka narciarskiego.

Pewne tereny inwestycyjne

W przeciągu ostatnich 9 lat ośrodek bardzo zyskał w oczach odwiedzających. Przyczyniła się do tego coraz szersza oferta dla klientów, obejmująca tak atrakcje letnie, jak i zimowe. Dzięki dbałości w równym stopniu o rozwój infrastruktury narciarskiej, jak i bazy noclegowej oraz zaplecza gastronomicznego, Czarna Góra Resort stał się całorocznym ośrodkiem górskim, notującym wysokie obłożenie nie tylko w sezonie zimowym.
Ośrodek od lat plasuje się w ścisłej czołówce polskich stacji narciarskich. Dysponuje własnymi stokami o zróżnicowanym stopniu trudności. Dla narciarzy wybudowano koleje linowe i wyciągi, dostępne są także szkoły narciarskie i wypożyczalnie sprzętu. W sezonie zimowym organizowane są nocne jazdy na najdłuższej oświetlonej nartostradzie w Polsce. Latem natomiast Czarna Góra Resort kusi szlakami turystycznymi, trasami rowerowymi i możliwością wypoczynku nad zewnętrznymi basenami. Dodatkowo przez cały rok działa najszybsza w Polsce kolej linowa LuxTorpeda, która w zimie wozi narciarzy, a w lecie – turystów i ich rowery.
Czarna Perła to kolejny etap rozwoju ośrodka. W jej okolicy powstaną obiekty rekreacyjne i użytkowe. Przy reprezentacyjnej promenadzie, tworzącej z Czarną Perłą nowe centrum komunikacyjne ośrodka, znajdą się m.in. korty tenisowe, przedszkole rowerowe czy park linowy.
________________________________________Osoby zainteresowane otrzymaniem bardziej szczegółowych informacji na temat inwestycji zachęcamy do kontaktu telefonicznego (tel. 698 182 001 oraz 534 104 215) lub mailowego (sprzedaz@czarnagora.pl).Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.czarnaperla.czarnagora.pl.
REKLAMA