Polanica Residence – wypoczywaj w sercu Kotliny Kłodzkiej o każdej porze roku źródło: Materiały inwestora

Polanica Residence – wypoczywaj w sercu Kotliny Kłodzkiej o każdej porze roku

WIZUALIZACJE
REKLAMA
DOM.developer buduje apartamentowiec w jednym z najpopularniejszych kurortów w południowej Polsce – Polanicy-Zdrój. Przyszli właściciele będą zarabiać w kilka lat nawet ponad 100 tysięcy złotych, a goście cieszyć się bogactwem sportu, rekreacji i kultury w najbliższej okolicy – już od przyszłorocznych wakacji.
DOM.developer Wrocław nieprzypadkowo dobrał lokalizację swojej inwestycji. Polanica-Zdrój to mekka kuracjuszy i miłośników sportowych wrażeń. Turyści ściągają do niej nie tylko z Dolnego Śląska, ale i z całej Polski. Jednym z jej wyróżników jest bliskie sąsiedztwo Parku Narodowego Gór Stołowych. W enklawie ciszy i zieleni w południowej części kraju od listopada ubiegłego roku powstaje Polanica Residence. Apartamentowiec będzie gotowy w II kwartale 2020 roku. Przekazanie lokali nastąpi w ciągu kolejnego kwartału.
Materiały inwestora

Gustowne apartamenty i SPA na wyłączność

Czteropiętrowy budynek składa się z trzech segmentów – wspólnie tworzą spójną całość o oryginalnym charakterze. Uwagę przyciąga przemyślane dobranie na elewacji elementów drewnianych i szklanych, nadających obiektowi elegancji i nowoczesności.
W środku mieszczą się 62 apartamenty o metrażach od 20,57 do 61,65 mkw. Dostępne są w wariantach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowym. W każdym wydzielona jest osobna łazienka i aneks kuchenny. Takie rozwiązanie zapewnia komfortowy podział przestrzeni na dzienną oraz nocną. Dodatkowo dzięki temu podczas wspólnego wyjazdu można łatwo odgraniczyć sferę wspólną od prywatnej. Ponadto ma się gwarancje swoich ulubionych posiłków – przyrządzonych wedle własnych oczekiwań. Komfortowe apartamenty są uzupełnione poprzez balkon lub taras o powierzchni aż do 53,52 mkw.
Goście poczują, że są we właściwym miejscu, już w gustownym lobby z recepcją na parterze obsługiwaną przez Sun&Snow. Na tej samej kondygnacji znajduje się oddane wyłącznie do ich dyspozycji, kompletnie wyposażone SPA. Samochód zaparkują, jak wolą – w garażu podziemnym lub na zewnątrz – a do swojego pokoju dostaną się wygodną windą. Inwestor pomyślał o najbardziej wymagających klientach, dzięki czemu będą mogli skorzystać na preferencyjnych warunkach z atrakcji trzygwiazdkowego hotelu Polanica Resort&SPA oraz czterogwiazdkowej Villi Alina Medical&SPA.
Materiały inwestora

Bogactwo sportu, rekreacji i kultury

Polanica-Zdrój, zlokalizowana w sercu Kotliny Kłodzkiej, to właściwy kierunek o każdej porze roku. Zimą turystów przyciągają pobliskie stoki narciarskie w Zieleńcu i Czarnej Górze, a równie dużą popularnością cieszą się niedalekie ośrodki narciarskie w Czechach. W obu przypadkach wykwalifikowani instruktorzy zapewniają szybką i bezpieczną możliwość nauki jazdy, a wypożyczalnie – zaopatrzenie się w niezbędny sprzęt wysokiej klasy. Miłośnicy sportu chętnie uczęszczają także do zadaszonych parków wodnych, kręgielni, czy na korty tenisowe.
Latem turyści również mogą przebierać w atrakcjach. Licznie ścieżki spacerowe i rowerowe (równie urokliwe w przejściowych okresach jesiennym i zimowym), wyjątkowe punkty widokowe, czy górskie trasy wśród wodospadów oraz innych niezwykłych miejsc dostarczają mnóstwa wrażeń. Ponadto wolny czas można spędzić w pijalni leczniczych wód, na polu golfowym, czy torze saneczkowym o długości aż 700 metrów.
Polanica Residence zawdzięcza nazwę położeniu wśród unikalnych rezydencji w regionie. Szczególny klimat można poczuć, przechadzając się pełną zieleni ulicą Chopina. Idąc dalej, dotrze się do urokliwego parku Zdrojowego – to wokół niego rozrosła się ta szczególna na mapie Polski miejscowość.
Materiały inwestora

Zarabiaj od ręki i nocuj za darmo

DOM.developer ukierunkowuje apartamentowiec na cele inwestycyjne, w tym najem krótkoterminowy. Zapewnia opcję wykończenia pod klucz w promocyjnej cenie 299 zł netto/mkw., tak by odciążyć przyszłych właścicieli. Szczegółowo wyjaśnia, w jaki sposób na tego rodzaju inwestycji zyskują osoby fizyczne, a w jaki przedsiębiorcy. Dzięki trwającej przedsprzedaży zainteresowani mogą liczyć na roczną stopę zwrotu nawet do 11%. Szczegółowe obliczenia także znajdzie się na stronie inwestycji. Już w kilka lat można zyskać ponad sto tysięcy złotych.
Deweloper przygotował dla swoich klientów coś jeszcze – klub właściciela. Dzięki niemu możesz jednocześnie zarabiać na wynajmie własnego apartamentu i bezpłatnie nocować w najatrakcyjniejszych miastach Polski w apartamentach należących do sieci inwestora.
Materiały inwestora

Najnowsze artykuły

Nexity wystartowało ze sprzedażą nowego etapu osiedla City Vibe w Krakowie [WIZUALIZACJE]
Rozpoczęła się sprzedaż II etapu pierwszej w Krakowie inwestycji Nexity Polska – City Vibe przy...
We Wrocławiu trwa rewitalizacja linii kolejowej w kierunku Sobótki i Świdnicy [FILM + ZDJĘCIA]
PKP Polskie Linie Kolejowe realizują za blisko 200 mln zł rewitalizację linii kolejowej z Wrocławia...
Amerykański koncern Gates zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce w Legnicy
Jeden z liderów na rynku w produkcji zaawansowanych technologicznie pasków gumowych i przewodów, któ...
Develia rozpoczęła we Wrocławiu budowę osiedla Kaskady Różanki [WIZUALIZACJE]
Develia rozpoczęła przedsprzedaż lokali w inwestycji Kaskady Różanki przy ulicy Chorwackiej. De...
Gdańsk: Uni-logistics pierwszym najemcą w Panattoni Park Tricity East VI
Spółka Uni-logistics, specjalizująca się w spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej i transporcie dro...
Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku
Pierwszy z sześciu pociągów hybrydowych zamówionych przez Koleje Dolnośląskie dotarł do legnickiej b...
Pod Warszawą powstanie 60 market OBI w Polsce
W aglomeracji warszawskiej ruszyła budowa piątego marketu sieci OBI. Będzie to jednocześnie 60 sklep...
Francuski potentat z branży logistycznej GEFCO rozwija swoje dwa centra pod Wrocławiem
Kolejna wielka i znana międzynarodowa firma stawia na Aglomerację Wrocławską i inwestuje w rozwój. F...
W Krakowie trwa budowa nowej wielofunkcyjnej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski, przy ul. Buszka trwa budowa nowej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej (...
Wrocław: Naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych powstaje nowy obiekt hotelowy [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 3 na osiedlu Krzyki-Partynice, naprzeciwko Toru Wyścigów...