Spirala Czasu – ikona WuWa2 na Nowych Żernikach

Spirala Czasu – ikona WuWa2 na Nowych Żernikach

Wrocław
REKLAMA
Budynek wielorodzinny Spirala Czasu powstaje w samym sercu modelowego osiedla Nowe Żerniki. Klienci doceniają centralne położenie inwestycji, które zapewnia dostęp do wszystkich funkcji na osiedlu tuż za progiem mieszkania. Projektanci zadbali również o ekologiczne rozwiązania, takie jak windy odzyskujące energię i panele słoneczne.
W 1929 roku najwybitniejsi architekci ówczesnego Breslau połączyli siły i stworzyli WuWa – unikalną koncepcję ekonomicznego, samowystarczalnego i awangardowego osiedla mieszkaniowego w rejonie dzisiejszego Dąbia. Całość zwieńczyła efektowna wystawa w Hali Stulecia, a później przez lata wzorce z tego przedsięwzięcia czerpano w innych miastach Europy.
Dziś, w XXI-wiecznym Wrocławiu powstaje osiedle, które nawiąże do projektu sprzed 90 lat. Architekci ze studia Archicom znaleźli się w gronie twórców WuWa2, więc Spirala Czasu, wkład lidera wrocławskiego rynku mieszkaniowego w to przedsięwzięcie, będzie wiernie odzwierciedlała jego idee.
Innowacja w rozsądnej cenie
Budowa Spirali Czasu wystartowała ponad pół roku temu, a pierwsi lokatorzy odbiorą swoje klucze w III kwartale 2017 roku. W skład inwestycji wejdzie 69 mieszkań o powierzchni od 38 do 105 metrów kwadratowych (ceny rozpoczynają się od ok. 5200 zł za metr).
W Spirali Czasu odnajdziemy multum innowacyjnych rozwiązań. Wspólne przestrzenie, takie jak klatki schodowe, będą oświetlane dzięki energii z paneli słonecznych, a windy same odzyskają wykorzystany prąd. Po wyjściu na dwór nie znajdziemy się od razu na ruchliwej ulicy, bo zielone aleje pomiędzy budynkami będą w Nowych Żernikach przeznaczone tylko dla pieszych i rowerzystów. Tarasy, ogródki i balkony będą rozległe, ale jednocześnie wyciszone – wiele z balkonów i ogródków zostanie umiejscowionych od strony podwórka. Ponadto mieszkańcy skorzystają ze wspólnych zielonych tarasów i ogródka społecznego, gdzie wspólnymi siłami wyhodują ekologiczne warzywa, owoce i zioła.

Baza usługowa na wyciągnięcie ręki

Lokalizacja w centralnej części modelowego osiedla to niezaprzeczalny atut inwestycji. Produkty spożywcze mieszkańcy Spirali Czasu nabędą tuż za rogiem, na osiedlowym bazarku. W niewiele większej odległości od domu, w granicach Nowych Żernik, odnajdą też przedszkole, szkołę podstawową, zespół boisk sportowych, lekarza rodzinnego, dom seniora i dom kultury, a w samej Spirali Czasu żłobek i klub fitness. Nieopodal, przy ulicy Kosmonautów, mieści się ponadto jeden z największych szpitali w mieście, trzy inne szkoły podstawowe i gimnazjum.

Aktywna okolica

REKLAMA
Mieszkańcy Spirali Czasu będą mogli skorzystać z garażu podziemnego, a także wózkowni, rowerowni i komórek lokatorskich w piwnicy. Wolny czas spędzą na spacerze  lub przejażdżce rowerowej w Parku Pilczyckim, Parku Złotnickim bądź Lesie Kuźnickim, a w lecie wykąpią się w nowoczesnym kompleksie sportów wodnych Wakepark.

Do centrum w mniej niż pół godziny

Nowe Żerniki charakteryzuje znakomita komunikacja z centrum Wrocławia. Dostaną się tam w pół godziny dzięki przystankowi MPK przy samym osiedlu, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia lub jeszcze szybciej za sprawą Kolei Dolnośląskich – nieopodal WuWa2 mieści się dworzec kolejowy Wrocław Żerniki.

Zdecyduj, jak zapłacisz

Archicom dba, by jego klienci odczuwali swobodę przy dokonywaniu zakupu i pozostawia im wybór sposobu zapłaty za mieszkanie. Mogą zrobić to jednorazowo i skorzystać z atrakcyjnego rabatu, a także w ratach równolegle do postępów w budowie. Spirala Czasu, tak jak inne inwestycje Archicomu, jest  objęta programem dewelopera Friend to Friend, dzięki któremu członkowie Klubu Klienta Archicom mogą otrzymać bonus 1% wartości brutto mieszkania zakupionego przez osobę, której polecą usługi dewelopera. Na zniżkę o tej samej wysokości może liczyć też nabywca.
Z ofertą mieszkaniową Archicomu w Spirali Czasu można zapoznać się na oficjalnym portalu dewelopera.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA