Chcesz kupić mieszkanie w sercu wzorcowego osiedla? To już ostatni dzwonek!fot. investphoto.pl

Chcesz kupić mieszkanie w sercu wzorcowego osiedla? To już ostatni dzwonek!

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Komfort życia, świetna lokalizacja, dostęp do pełnej infrastruktury społecznej i usługowej – tym wszystkim już niedługo będą mogli cieszyć się mieszkańcy Spirali Czasu powstającej na Nowych Żernikach. Z decyzją o zakupie mieszkania radzimy nie zwlekać – w ofercie zostało już tylko kilkanaście lokali.
Osiedle powstaje na zachodzie Wrocławia, nieopodal Stadionu Miejskiego. 
Nowe Żerniki, projektowane przez najlepszych wrocławskich architektów, będą zaspokajać w sposób kompleksowy potrzeby przyszłych mieszkańców – zapowiada Jacek Barski, dyrektor Departamentu Architektury i Rozwoju w magistracie.


Kompleksowo zagospodarowany fragment miasta

Nowe Żerniki już wkrótce staną się jednak nie tylko architektoniczną wizytówką Wrocławia, ale też osiedlem, z pełną infrastrukturą społeczną i usługową, gdzie będzie się po prostu wygodnie mieszkać.
Nie oczekujemy fajerwerków na elewacjach, oczekujemy, że osiedle będzie dobrze funkcjonować, a mieszkańcy dobrze się czuć – tłumaczył niedawno prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.
Zgodnie z planami urzędników, będzie to fragment miasta oparty o idee nowej urbanistyki, z domem kultury i lokalnym bazarkiem, ze żłobkiem, przedszkolem, szkołą i przychodnią, gdzie jest miejsce zarówno dla ludzi młodych, jak i dla seniorów. 
Główne osie osiedla zaprojektowano jako zielone aleje, w które wkomponowane zostaną kameralne punkty handlowe i usługowe. Na terenie przecinającego osiedle z północy na południe skweru ulokowane zostaną obiekty rekreacyjne – boiska i place zabaw. 
REKLAMA
Jak zapowiadają architekci, usługi zostaną skumulowane w jednym „kręgosłupie”, zakończonym bazarkiem. Chodzi o to, żeby punkty usługowe nie były rozrzucone po całym osiedlu.


Zamieszkaj w samym sercu modelowego osiedla

W centralnej części tego osiedla powstaje Spirala Czasu. To budynek o kompaktowej architekturze, z funkcjonalnymi mieszkaniami, rozległymi ogródkami i balkonami, wspólnymi, zielonymi tarasami dla mieszkańców, przestronnymi garażem, klubem fitness i żłobkiem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdzie się dom kultury i tereny rekreacyjne nad jeziorkiem. 
Dogodna lokalizacja w centrum Nowych Żerników sprawia, że mieszkańcy Spirali Czasu będą mieli na wyciągnięcie ręki wszelkie usługi przewidziane na tym osiedlu. W ofercie Archicomu zostało zaledwie kilkanaście kompaktowych, dwupokojowych mieszkań w tym budynku. Z decyzją o zakupie warto się więc pośpieszyć. 
A jeśli myślisz o kupnie lokalu w celach inwestycyjnych, Spirala Czasu również będzie doskonałym wyborem. Bo znalezienie najemcy na mieszkania na świetnie skomunikowanym osiedlu – tuż przy Nowych Żernikach znajdują się przystanki tramwajowe, z których bez problemu można dojechać w każdy zakątek Wrocławia, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia pozwala błyskawicznie wyjechać z miasta, zarówno w stronę Warszawy, jak i czeskiej granicy – nie będzie problemem.
fot. investphoto.pl
Nowe Żerniki – jak zapowiadają pomysłodawcy całego przedsięwzięcia – będą osiedlem all inclusive. Nic więc dziwnego, że to obecnie jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji przez wrocławian, a mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Dołącz do przyszłych mieszkańców już dziś!
Po więcej informacji o Spirali Czasu zapraszamy na stronę internetową Archicomu.
REKLAMA