Domy Dąbrowa

Domy Dąbrowa

Domy/Tomaszów Mazowiecki/Pistacjowa 3-21
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Domy Dąbrowa

inwestorGetmar Usługi Remontowo-Budowlane
realizacjaIII kw. 2021

O inwestycji Domy Dąbrowa

Inwestycja Domy Dąbrowa to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na południowo-zachodnich obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego.

W ofercie są lokale mieszkalne o powierzchni 129 mkw., w układzie pięciopokojowym, dodatkowo z możliwością indywidualnej aranżacji poddasza. W części gościnnej znajduje się m.in. duży salon z aneksem kuchennym, z miejscem na kominek, wyjściem na taras ogrodowy i prywatny ogródek. Wewnętrzne schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się sypialnie, garderoba, łazienka. W każdym pomieszczeniu zainstalowano ogrzewanie podłogowe zasilane ze zbiornika centralnego gazowego, z indywidualnym opomiarowaniem.


Domy posadowione są wzdłuż uliczki wewnętrznej, prostoległej do ul. Dąbrowskiej; cały teren osiedla jest ogrodzony, z bramą wjazdową i furtką, na terenie założono podejścia i podjazdy wyłożone kostka brukowa w odcieniach szarości. Przed poszczególnymi segmentami znajdują się indywidualne miejsca postojowe; w każdym domu zaprojektowano garaż w bryle.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA