Duo Apartamenty

Duo Apartamenty

Mieszkania/Białystok/Zawady/Lodowa 77
REKLAMA
inwestorRutkowski Development Sp.j.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Duo Apartamenty

Inwestycja Duo Apartamenty w Białymstoku to zespół dwóch 2-piętrowych budynków wielorodzinnych, ulokowany w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Wesołowskiego, zaś w niewielkiej odległości od centrum miasta. Osiedle położone jest przy zbiegu ul. Lodowej i ul. Święty Krzysztof, w zielonej okolicy dzielnicy Zawady, zdominowanej przez niską zabudowę mieszkaniową.

Budynki mieszczą łącznie 71 lokali 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 40 do 109 mkw. Na parterze zaprojektowane są tarasy, natomiast mieszkania na piętrach posiadają loggie. W ofercie są także lokale z antresolą i z wyjściem na prywatny taras dachowy o powierzchni do 40 mkw. W mieszkaniach zainstalowano wideodomofony.


Teren posesji jest zadbany, części wspólne objęte są monitoringiem. Na dziedzińcu wydzielona jest strefa rekreacyjna z placem zabaw dla dzieci. W budynkach znajdują się dwie hale garażowe ze stanowiskami dla samochodów, komórkami lokatorskimi i pomieszczeniami na rowery. Do dyspozycji mieszkańców jest punkt ładowania samochodów elektrycznych.

Opinie o Duo Apartamenty

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Duo Apartamenty
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA