Felin Park

Felin Park

Mieszkania/Lublin/Kośminek/gen. Stanisława Skalskiego
REKLAMA
inwestorLalak Development Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2021

O inwestycji Felin Park

Inwestycja Felin Park w Lublinie to zespół trzypiętrowych budynków, znajdujących się przy ul. gen. Stanisława Skalskiego, w pobliżu ulic Droga Męczenników Majdanka i J. Franczaka, w dzielnicy Felin.


Projekt składa się z 144 mieszkań w strukturze od dwóch do pięciu pokoi i powierzchni od 33 do 80 mkw. Lokale wyposażone są w balkony przeszklone lub tarasy. Ogrzewanie jest z miejskiej sieci ciepłowniczej. Wszystkie lokale wyposażone są w drzwi wejściowe antywłamaniowe.


Teren inwestycji objęty jest monitoringiem, zagospodarowany jest w zieleń, alejki, elementy małej architektury, oświetlenie części wspólnych. Na dziedzińcu znajduje się bezpieczny plac zabaw dla dzieci wyposażony w certyfikowane urządzenia. Całość inwestycji dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na -1 kondygnacji mieści się parking podziemny, komórki lokatorskie. Są także miejsca postojowe naziemne dla pojazdów oraz zewnętrzne stojaki rowerowe. Cichobieżne windy w budynkach dostępne są od kondygnacji podziemnej.

Opinie o Felin Park

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Felin Park
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA