[Kalinówka] Osiedle domków jednorodzinnych "Zorza Residence"

[Kalinówka] Osiedle domków jednorodzinnych "Zorza Residence"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Kalinówka] Osiedle domków jednorodzinnych "Zorza Residence"

O inwestycji [Kalinówka] Osiedle domków jednorodzinnych "Zorza Residence"

Zorza Residence Lublin to kompleks dużych, eleganckich domów, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Zapewniamy wysoki standard dla wyjątkowych, ceniących jakość i komfort klientów. Ekskluzywny Zespół 12 budynków jednorodzinnych powstaje w Kalinówce przy ul. Sasankowej . Składa się z 6-ciu budynków wolnostojących oraz 6-ciu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na działkach o powierzchniach od 900 m2 do 1158 m2, przy czym każda połówka bliźniaka posiada własną, pełnowymiarową działkę.
Nowoczesne domy zlokalizowane na dużej przestrzeni i w całości ogrodzone osiedle stanowić będzie enklawę unikalnych, utrzymanych w klimacie śródziemnomorskim rezydencji. Wszystkie charakteryzuje ponadczasowa forma oraz funkcjonalna i spójna koncepcja architektoniczna, stanowiąca niespotykaną w naszym regionie ofertę zamieszkania. Kierujemy ją do klientów poszukujących przestronnych i nowoczesnych domów zlokalizowanych na obrzeżach miasta z gwarancją szybkiego dojazdu do centrum. Dodatkowym atutem jest bliskie położenie Portu Lotniczego Lublin, Specjalnej Strefy Ekonomicznej czy Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego. W sąsiedztwie Zorza Residence zostało już zlokalizowane nowoczesne budownictwo jednorodzinne.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Bardzo ładne, a jakie ceny?
bista
42835_1000x.jpg42836_1000x.jpg42837_1000x.jpg42838_1000x.jpg
bista
Zorza Residence Lublin to kompleks dużych, eleganckich domów, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Zapewniamy wysoki standard dla wyjątkowych, ceniących jakość i komfort klientów.
Ekskluzywny Zespół 12 budynków jednorodzinnych powstaje w Kalinówce przy ul. Sasankowej . Składa się z 6-ciu budynków wolnostojących oraz 6-ciu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na działkach o powierzchniach od 900 m2 do 1158 m2, przy czym każda połówka bliźniaka posiada własną, pełnowymiarową działkę.
Nowoczesne domy zlokalizowane na dużej przestrzeni i w całości ogrodzone osiedle stanowić będzie enklawę unikalnych, utrzymanych w klimacie śródziemnomorskim rezydencji. Wszystkie charakteryzuje ponadczasowa forma oraz funkcjonalna i spójna koncepcja architektoniczna, stanowiąca niespotykaną w naszym regionie ofertę zamieszkania. Kierujemy ją do klientów poszukujących przestronnych i nowoczesnych domów zlokalizowanych na obrzeżach miasta z gwarancją szybkiego dojazdu do centrum.
Dodatkowym atutem jest bliskie położenie Portu Lotniczego Lublin, Specjalnej Strefy Ekonomicznej czy Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego. W sąsiedztwie Zorza Residence zostało już zlokalizowane nowoczesne budownictwo jednorodzinne.
REKLAMA