DODAJ

FRANKI HOUSE

FRANKI HOUSE 490861FRANKI HOUSE 490862
MAPAWrocław
Franki 2
FRANKI HOUSE to wszystkie mieszkania dwupoziomowe z ogrodami i miejscami postojowymi, mieszkania mają niezależne wejścia.
Osiedle Franki House zlokalizowane jest w północno – wschodniej części Wrocławia i oferuje najlepiej zaprojektowane szeregi z ogrodami w tej części miasta, róg ul. Franki i Szewczenki, na osiedlu Zgorzelisko.
W naszej inwestycji Franki House konsekwentnie łączymy wyjątkową architekturę z funkcjonalnie zaprojektowanymi mieszkaniami.
Rozplanowanie mieszkań, elegancja i wysoki standard wykończenia sprawiają, że Franki House to miejsce do zamieszkania o unikalnym charakterze.
Znajdziecie Państwo mieszkanie jakiego szukacie, zróżnicowane metraże mieszkań powstały z myślą o swobodzie i przyjemności aranżowania wnętrz.
W ofercie Franki House mamy dwa zespoły budynków szeregowych dwu lokalowych, po 5 w każdym.
Mieszkania o metrażu 107 - 113 m2 (5 pokoi) oraz 65 - 67 m2 (4 pokoje), każde mieszkanie z ogrodem, balkonem i miejscem postojowym.
Nasze kameralne osiedle gwarantuje komfort, wypoczynek, bliskie tereny rekreacyjne pełne tras spacerowych, ścieżek rowerowych i tras dla biegaczy.Kontakt do biura sprzedaży Anna Manthey tel. 784 000 182
Szczegóły - FRANKI HOUSE
inwestorProbitas Invest Sp. zo.o. Sp. K.
komercjalizacjaProbitas Invest Sp. zo.o. Sp. K.
realizacja inwestycjiIV kw. 2020
Anna Manthey 18.09.2020, godz. 10:58
3 października zapraszamy na dzień otwarty w inwestycji Franki House, poznajcie nasze wyjątkowe szeregi z ogródkami, wygodne miejsca parkingowe i lokalizację, która łączy ciszę i spokój z bliskością komunikacji miejskiej.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję