DODAJ

Osiedle Pod Dębami, ul. Sienna

[Wrocław] Osiedle Pod Dębami, ul. Sienna 7800[Wrocław] Osiedle Pod Dębami, ul. Sienna 7795[Wrocław] Osiedle Pod Dębami, ul. Sienna 7797

Osiedle Pod Dębami znajduje się przy ulicy Siennej we Wrocławiu. Położone jest w spokojnej i bogatej w tereny zielone okolicy. W pobliżu znajduje się park i tereny rekreacyjne, idealne do spacerów, jazdy na rowerze czy uprawiania joggingu. Blisko osiedla znajduje się także szkoła i przedszkole numer 140. Dzięki dobremu układowi komunikacyjnemu dojazd do centrum miasta autobusami N, 911 i 131 zajmuje tylko kilka minut, a bliskie położenie centrum handlowego Korona oraz centrum handlu hurtowego „Sellgros” sprawia, że codzienne życie stanie się prostsze i nie będzie wymagać męczących podróży do zatłoczonego centrum Wrocławia.

Teren na którym rozpoczynamy nowa inwestycję nie był zalany podczas tegorocznej powodzi, jak również nie był zalany podczas wielkiej powodzi w 1997 roku.

Więcej informacji: www.awdom.pl

Szczegóły - [Wrocław] Osiedle Pod Dębami, ul. Sienna
inwestorAWM Dom Sp. z o. o.
Jan Augustynowski 06.09.2010, godz. 08:57
Mr Brown działa teraz przy profilach. Dzięki oficjalnym kontom deweloperzy, będą mieli samodzielny panel do zarządzania treścią. Profil będzie "spięty" z inwestycjami, ofertą, galeriami, ogłoszeniami, etc, etc. To bardzo złożona operacja, ale da radę. :)
odpowiedz
Orzech 05.09.2010, godz. 21:31
"WroFanatyk" napisał:
Obiecuje, że niedługo damy również możliwość dodawanie zdjęć, których nie jesteśmy autorami :)Oby jak najszybciej udało nam się uruchomić dostęp dla inwestorów, którzy sami mogliby dodawać nam na forum najnowsze informacje, wizualizacje i zdjęcia swoich inwestycji. Myślę, że będzie to z korzyścią i dla nas (świeżutkie informacje, wizualki, zdjęcia), jak i dla nich samych - potencjalni klienci/zainteresowani ich inwestycjami i mieszkaniami, biurami itepe.

Mamy największą bazę inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku (może uda się to zrobić z pozostałymi 15 województwami, dzieki naszym nowym Forumowiczkom i Forumowiczom) i sporo osób zagląda na nasze forum w poszukiwaniu konkretnych informacji, wizualek, zdjęć z budów.
odpowiedz
Jan Augustynowski 05.09.2010, godz. 10:05
Obiecuje, że niedługo damy również możliwość dodawanie zdjęć, których nie jesteśmy autorami :)
odpowiedz
Orzech 04.09.2010, godz. 20:25
Przed chwilą dodałem do galerii inwestycji - oficilne wizualizacje tego osiedla.

A pod tym adresem można znależć zdjęcia z budowy: http://www.awmdom.pl/oferta/3/3,osiedle-pod-debami
odpowiedz
Jan Augustynowski 20.06.2010, godz. 17:20
Orzech, korzystaj proszę z formularza dodawania inwestycji. Wtedy pojawi się i wątek i inwestycja. Wiem, że nie widać tego guzika "dodaj inwestycje" :/ Nie mamy teraz grafika żadnego. Szukam kogoś niedrogiego do takich małych drobiazgów, więc jak macie jakiś cynk...
odpowiedz
Orzech 19.06.2010, godz. 23:58
Osiedle nad Widawą znajduje się przy ulicy Siennej we Wrocławiu. Położone jest w spokojnej i bogatej w tereny zielone okolicy. W pobliżu znajduje się park i tereny rekreacyjne, idealne do spacerów, jazdy na rowerze czy uprawiania joggingu. Blisko osiedla znajduje się także szkoła i przedszkole numer 140. Dzięki dobremu układowi komunikacyjnemu dojazd do centrum miasta autobusami N, 911 i 131 zajmuje tylko kilka minut, a bliskie położenie centrum handlowego Korona oraz centrum handlu hurtowego „Sellgros” sprawia, że codzienne życie stanie się prostsze i nie będzie wymagać męczących podróży do zatłoczonego centrum Wrocławia


Uwaga!

Teren na którym rozpoczynamy nowa inwestycję nie był zalany podczas tegorocznej powodzi, jak również nie był zalany podczas wielkiej powodzi w 1997 roku.

Firma AWM Dom powstała w roku 2005 jako firma budowlana realizująca inwestycje na terenie Szwecji w systemie generalnego wykonawstwa. W roku 2009 postanowiliśmy zainwestować na terenie Polski i rozpoczęliśmy przygotowania do rozpoczęcia inwestycji developerskich na terenie Wrocławia oraz okolic.

Nasza pierwsza inwestycja na terenie Polski „Osiedle nad Widawą" to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej okolicy bogatej w tereny zielone oraz o bardzo dobrym układzie komunikacyjnym i bliskim położeniu takich obiektów jak: szkoła, przedszkola, centra handlowe. Początek inwestycji jest planowany na drugi kwartał 2010 roku a zakończenie pierwszego etapu na pierwszy kwartał 2011 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI:


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję