Galaktyczna

Galaktyczna

Mieszkania/Gdańsk/Galaktyczna
REKLAMA
inwestorATAL S.A.
realizacjaI kw. 2026

O inwestycji Galaktyczna

Inwestycja Galaktyczna powstała w północno-zachodniej części Gdańska, w dzielnicy Osowa. Jest to okolica dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Łatwy dojazd do centrum miasta zapewnia Obwodnica Trójmiasta.


W ofercie Galaktycznej znajdują się 144 mieszkania w strukturze od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale posiadają balkon lub loggię, a te znajdujące się na parterze przestronne ogródki. Sześć budynków wchodzących w skład inwestycji ma zaledwie cztery kondygnacje. 

To kameralne osiedle wpisuje się w okoliczną, niską zabudowę. Poza przestronnymi i funkcjonalnymi mieszkaniami, na terenie inwestycji znajdują się starannie zaprojektowane przestrzenie do wypoczynku na świeżym powietrzu. Powstały pięknie zaaranżowane zielone tereny, pełne krzewów i kwietników. Na placu zabaw dzieci mogą oddać się wielogodzinnej zabawie, a dorośli odpoczywać na ławeczkach.

Dla zmotoryzowanych powstały miejsca postojowe zlokalizowane w hali garażowej oraz na parkingu naziemnym. Rowerzyści mogą skorzystać z dedykowanych stanowisk dla swoich jednośladów. Teren osiedla został objęty monitoringiem, a wjazd ograniczony szlabanem.

Opinie o Galaktyczna

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Galaktyczna
Wojciech Jenda
+9
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA