Kielnieńska 35

Kielnieńska 35

Mieszkania/Gdańsk/Kielnieńska 35
REKLAMA
inwestorRAI Deweloper sp. z o.o. sp. k.
realizacjaII kw. 2025

O inwestycji Kielnieńska 35

Inwestycja Kielnieńska 35 to projekt deweloperski zrealizowany przez RAI Deweloper w Gdańsku, w dzielnicy Osowa.

Projekt składa się z budynków o trzech kondygnacjach, oferujących mieszkania o powierzchni od 28.71 do 49.49 mkw. Wszystkie lokale reprezentują nowoczesny design i technologiczne zaawansowanie, z ekologicznymi i energooszczędnymi rozwiązaniami, takimi jak pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED, ogrzewanie podłogowe i ogrody deszczowe.

Inwestycja Kielnieńska 35 położona jest w cichej i malowniczej części dzielnicy Osowa, idealnie odzwierciedlając ideę slow life, która zakłada, że Twoje miejsce na ziemi ma tworzyć harmonię pomiędzy środowiskiem, malowniczą okolicą i sąsiadami dzielącymi z Tobą wspólną przestrzeń.

Dodatkowo, inwestycja oferuje wiele udogodnień, takich jak teren zamknięty, monitoring, windy, strefa wypoczynku, balkon, piwnica, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras. W części rekreacyjnej znajdującej się pomiędzy dwoma skrzydłami budynku, znajduje się designersko zaprojektowana przestrzeń z wygodnymi kanapami, wysokiej jakości zabudowami stolarskimi, lustrami i wieloma udogodnieniami jak ekspres do kawy, stół bilardowy czy telewizor do wspólnych seansów filmowych lub transmisji meczu w towarzystwie sąsiadów.

Opinie o Kielnieńska 35

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Kielnieńska 35
Wojciech Jenda
+12
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA