Galeria Elipsa

Galeria Elipsa

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Galeria Elipsa

O inwestycji Galeria Elipsa

Łączna powierzchni najmu wyniesie 60 000 mkw. Projekt zakłada wybudowanie galerii handlowej o powierzchni 40 000 mkw. oraz parku handlowego o powierzchni 20 000 mkw.

Napisz komentarz
endriuhor
czesc
lunanes
@Kajtman gfvd
Orzech
Centrum handlowe Elipsa powstanie w Toruniu

Inwestor, który wycofał się z budowy galerii handlowej Karawela w Toruniu przy Szosie Bydgoskiej, planuje w tym miejscu centrum handlowe Elipsa - podaje gazeta.pl.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 15367.html
Orzech
W związku z rozwojem sytuacji na rynku „retail" w Polsce i w odpowiedzi na obecną sytuacją ekonomiczną, Karawela przygotowuje nowy koncept centrum handlowego, jaki dotychczas nie był realizowany w naszym kraju. Nowy koncept wymaga zmiany terminów realizacji całej inwestycji - podała spółka w komunikacie.

pokaz-artykul.png
Orzech
Inwestor, który planował budowę w Toruniu największego w Kujawsko-pomorskiem centrum handlowego zrezygnował. Warszawska spółka nie dostała kredytu bankowego, zabrakło najemców lokali, a sąsiedzi zablokowali procedurę uzyskania pozwolenia na budowę.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Jak donosi portal nowosci.com.pl, opóźnia się rozpoczęcie budowy toruńskiego centrum handlowego Karawela. Powodem jest brak uprawomocnienia się pozwolenia na budowę obiektu.

Zgodnie z informacjami powodem braku rozpoczęcia realizacji inwestycji jest oprotestowanie wydanego w ubiegłym roku pozwolenia na budowę. Obecnie sprawą zajmuje się wojewoda kujawsko-pomorski.

Wartość inwestycji to 100 mln złotych.

pokaz-artykul.png
REKLAMA