Galeria Toruń Plaza

Galeria Toruń Plaza

REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Jan Hawełko
20 czerwca br rozpoczęła działalność 35 restauracja pod marką Olimp. Nowa restauracja zadebiutowała w Centrum Handlowym Plaza w Toruniu. Lokal prowadzi franczyzobiorca posiadający także restaurację w Kaliszu (Galeria Amber).

Sieć restauracji Olimp to lider w systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia.

W najbliższych tygodniach rozpoczną działalność kolejne restauracje pod tym brandem; (CH Copernicus, Toruń, Silesia Star, Katowice). Na wrzesień przewidziane jest otwarcie w CH Sukcesja w Łodzi.

pokaz-artykul.png
MatKoz
Galerię Toruń Plaza odwiedziło ponad 600 tys. klientów w ciągu pierwszego miesiąca działalności.

Statystycznie, każdy z mieszkańców Torunia odwiedził centrum już trzykrotnie. To dziesiąty obiekt handlowo–rozrywkowym oddanym do użytku w ciągu 11 lat obecności Plaza Centers w Polsce.

pokaz-artykul.png
Orzech
Plaza Centers jest bliska zawarcia umów najmu na 10 proc. powierzchni Toruń Plaza, które nadal pozostały do wynajęcia – wynika z wywiadu prezesa spółki Rana Shtarkmana dla Parkietu. Prezes wierzy, że w ciągu roku galeria zostanie wynajęta w 100 proc.pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Firma deweloperska Plaza Centers podała w komunikacie, że jej najnowsza inwestycja w Polsce, Toruń Plaza, w dniu otwarcia (14 listopada) przyciągnęła w przybliżeniu 25 tys. odwiedzających. Firma zapowiedziała również, że na razie będzie sama zarządzać toruńskim centrum handlowym.

Na dzień otwarcia Toruń Plaza wynajęte było w 80 proc., a co do kojelnych 10 proc. powierzchni trwają zaawansowane negocjacje - poinformował zarząd spółki.

pokaz-artykul.png
MatKoz
14 listopada odbyło się uroczyste otwarcie centrum handlowo - rozrywkowego Toruń Plaza. To największy obiekt tego typu w mieście, w którym części handlowej, usługowej oraz gastronomicznej towarzyszy oferta rozrywki z centrum zabaw i gier Fantasy Park oraz ośmiosalowym kinem Cinema City. Inwestorem jest Plaza Centers.

pokaz-artykul.png
REKLAMA