REKLAMA
inwestorParkridge Retail Poland
realizacja inwestycjiIII kw. 2011

O inwestycji Galeria Focus Mall

Budynek handlowo - usługowy. Wg planu inwestycja ma zostać oddana w 2011 roku. Budynek ma mieć 3 kondygnacje, a na jego terenie ma się znaleźć 87 sklepów (Zara, Kazar, Ecco, Promod, Reporter, delikatesy Alma, Multikino, Rossmann, City Spor, CCC, Grycan, Apart, Quaz). Do dyspozycji klientów zostanie udostępnione około 300 miejsc parkingowych.
Napisz komentarz
Orzech
Miasto naprawi ogrodzenie terenu przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze, gdzie miała powstać Galeria Focus Park. Niestety nic więcej w najbliższym czasie się tam nie zmieni. – Cały czas czekam na wynik sporu sądowego o odebranie tego terenu i najprawdopodobniej po jego zakończeniu wystawimy ten plac na sprzedaż, a obecnie wykonamy tam zabezpieczenia – mówi prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,51622
Orzech
Nie będzie Galerii przy ul. Pijarskiej w Jeleniej Górze tylko centrum hotelowo - kongresowe prowadzone przez firmę Hilton. Przebudowa ma się zacząć lada dzień, a prace potrwają około 1,5 roku.

Mówi prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Posłuchaj: http://muzyczneradio.com.pl/10482,wiado ... gorze.html
Orzech
Inwestor galerii przy Kilińskiego żąda od Miasta pieniędzy

Przed sądem toczy się spór Miasta z firmą Parkridge, która miała wybudować Focus Park przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze, a w rzeczywistości przez lata tylko mamiła mieszkańców i władze stolicy Karkonoszy swoimi planami. Obecnie żąda od Miasta zwrotu swoich kosztów.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,49188
Orzech
Inwestor galerii przy ul. Pijarskiej w Jeleniej Górze chce zmienić funkcję tego obiektu z handlowej na hotelowo – kongresową. Prace nad przebudową mają ruszyć jeszcze w listopadzie br. i potrwają około 1,5 roku. Zarządzaniem obiektem ma się zająć firma Hilton prowadząca hotele na całym świecie - czytamy na portalu jelonka.com

pokaz-artykul.png
Orzech
Focus Mall chce zwrotu... poniesionych nakładów!

Miasto zamierza przejąć od spółki ProLogis grunt przy ul. Kilińskiego, na którym miała powstać galeria Focus Mall. Sprawa jest w sądzie.

Więcej: http://nj24.pl/article/focus-mall-chce- ... h-nakladow
Orzech
Galerii przy Kilińskiego nie będzie, Miasto walczy o odzyskanie terenu

Sprawa budowy Galerii Focus Park przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze znalazła finał w sądzie. Inwestor przez wiele lat zwodził miejskie władze z realizacją inwestycji, a teraz już wiadomo, że nic robić w tym miejscu nie będzie. Obecnie Miasto sądzi się z firmą Parkridge o odzyskanie terenu.

Więcej: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,46418
REKLAMA