DODAJ

Galeria "Focus Mall"

[Jelenia Góra] Galeria "Focus Mall" 11241[Jelenia Góra] Galeria "Focus Mall" 11249[Jelenia Góra] Galeria "Focus Mall" 11239
Budynek handlowo - usługowy. Wg planu inwestycja ma zostać oddana w 2011 roku. Budynek ma mieć 3 kondygnacje, a na jego terenie ma się znaleźć 87 sklepów (Zara, Kazar, Ecco, Promod, Reporter, delikatesy Alma, Multikino, Rossmann, City Spor, CCC, Grycan, Apart, Quaz). Do dyspozycji klientów zostanie udostępnione około 300 miejsc parkingowych.
Szczegóły - [Jelenia Góra] Galeria "Focus Mall"
inwestorParkridge Retail Poland
realizacja inwestycjiIII kw. 2011
Orzech 10.04.2014, godz. 10:50
Miasto naprawi ogrodzenie terenu przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze, gdzie miała powstać Galeria Focus Park. Niestety nic więcej w najbliższym czasie się tam nie zmieni. – Cały czas czekam na wynik sporu sądowego o odebranie tego terenu i najprawdopodobniej po jego zakończeniu wystawimy ten plac na sprzedaż, a obecnie wykonamy tam zabezpieczenia – mówi prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,51622
odpowiedz
Orzech 05.11.2013, godz. 20:37
Nie będzie Galerii przy ul. Pijarskiej w Jeleniej Górze tylko centrum hotelowo - kongresowe prowadzone przez firmę Hilton. Przebudowa ma się zacząć lada dzień, a prace potrwają około 1,5 roku.

Mówi prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Posłuchaj: http://muzyczneradio.com.pl/10482,wiado ... gorze.html
odpowiedz
Orzech 04.11.2013, godz. 17:23
Inwestor galerii przy Kilińskiego żąda od Miasta pieniędzy

Przed sądem toczy się spór Miasta z firmą Parkridge, która miała wybudować Focus Park przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze, a w rzeczywistości przez lata tylko mamiła mieszkańców i władze stolicy Karkonoszy swoimi planami. Obecnie żąda od Miasta zwrotu swoich kosztów.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,49188
odpowiedz
Orzech 01.11.2013, godz. 17:13
Inwestor galerii przy ul. Pijarskiej w Jeleniej Górze chce zmienić funkcję tego obiektu z handlowej na hotelowo – kongresową. Prace nad przebudową mają ruszyć jeszcze w listopadzie br. i potrwają około 1,5 roku. Zarządzaniem obiektem ma się zająć firma Hilton prowadząca hotele na całym świecie - czytamy na portalu jelonka.com

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 10.09.2013, godz. 22:02
Focus Mall chce zwrotu... poniesionych nakładów!

Miasto zamierza przejąć od spółki ProLogis grunt przy ul. Kilińskiego, na którym miała powstać galeria Focus Mall. Sprawa jest w sądzie.

Więcej: http://nj24.pl/article/focus-mall-chce- ... h-nakladow
odpowiedz
Orzech 17.05.2013, godz. 19:50
Galerii przy Kilińskiego nie będzie, Miasto walczy o odzyskanie terenu

Sprawa budowy Galerii Focus Park przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze znalazła finał w sądzie. Inwestor przez wiele lat zwodził miejskie władze z realizacją inwestycji, a teraz już wiadomo, że nic robić w tym miejscu nie będzie. Obecnie Miasto sądzi się z firmą Parkridge o odzyskanie terenu.

Więcej: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,46418
odpowiedz
Orzech 08.05.2013, godz. 23:15
[quote:2pbnh5i4] Nie będzie galerii, będzie proces

Władze Jeleniej Góry oddadzą do sądu sprawę przeciw spółce Prologis, która przejęła upadłą Parkridge.

Ta ostatnia spółka miała budować w Jeleniej Górze do końca marca tego roku galerię handlową przy ulicy Kilińskiego, ale nigdy tego nie zrobiła.

Władze Jeleniej Góry żądają nie tylko oddania gruntów, ale też zapłaty półtora miliona złotych kar, jakie naliczyły firmie. Na razie nie wiadomo, czy grunty zostaną ponownie wystawione pod budowę galerii handlowej, gdyż w Jeleniej Górze w innych miejscach ma powstać kilka innych.
[/quote:2pbnh5i4]

Żródło: Polskie Radio Wrocław
odpowiedz
Orzech 11.10.2012, godz. 11:59
Władze Jeleniej Góry straciły cierpliwość. W poniedziałek wezwały spółkę ProLogis, właściciela terenu między ulicami 1 Maja i Kilińskiego, do działania.

We wrześniu w tym miejscu miała być już przebudowana droga, a galeria handlowa stać niemal gotowa. Tymczasem nie ma nic. W centrum miasta, w bardzo atrakcyjnym miejscu, jest nadal wielka dziura ogrodzona niezbyt estetycznym płotem. Na placu nic się nie dzieje od prawie dwóch lat - pisze Gazeta Wrocławska.


pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 13.09.2012, godz. 00:20
Z końcem września br. mijają pierwsze terminy budowy Focus Mall–u przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze zapisane w akcie notarialnym. Tymczasem plac budowy zarosły drzewa i chaszcze. Czy miasto wystąpi do inwestora o należne kary za zwłokę?

Focus Mall o powierzchni 40 610 m kwadratowych miał powstać w ciągu 24 miesięcy.

Więcej: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,41920
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję