Gardenia Lagom

Gardenia Lagom

Mieszkania/Warszawa/Targówek/Grodzisk/Głębocka 113
REKLAMA
inwestorMarvipol Development S.A.
projektantGCK Architekci
realizacjaII kw. 2025

O inwestycji Gardenia Lagom

Inwestycja Gardenia Lagom powstała w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, przy ul. Głębockiej 113.

Osiedle stanowią cztery trzypiętrowe budynki obejmujące łącznie 286 mieszkań w strukturze od jednego do czterech pokoi i metrażu od 26 do 88 mkw. Na parterze budynku D znajduje się lokal usługowy.

Wszystkie mieszkania mają powierzchnię dodatkową tj. ogródek, balkon i loggia. Większe lokale są zaprojektowane w układzie dwustronnym lub narożnym.

Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w hali garażowej, boksy na jednoślady i komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaprojektowano duży ogród, zielony dziedziniec ze strefą relaksu, plac zabaw dla dzieci, jak również wiaty rowerowe i paczkomat.

W standardzie zastosowane zostały rozwiązania smart i eko. Na osiedlu zaprojektowano proekologiczne rozwiązania w postaci: paneli fotowoltaicznych, pakietu antysmogowego, czujnika powietrza Airly, zbiornika na deszczówkę. Każde mieszkanie w standardzie zostało wyposażone w system automatyki mieszkaniowej, która pozwala na sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą.

Lokalizacja Gardenia Lagom posiada dostęp do bogatej infrastruktury i rozwiniętej komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a przy ul. Kondratowicza na Targówku zaplanowano stację metra. Nieopodal położona, droga ekspresowa S8, zapewnia szybki przejazd do innych dzielnic stolicy.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+1
Orzech
+1
REKLAMA