Gardino Park

Gardino Park

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Żerniki/Strachowicka 13
obserwuj
11
1
REKLAMA
inwestorDOM.developer
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Gardino Park

Inwestycja Gardino Park znajduje się na wrocławskich Żernikach, u zbiegu ulic Strachowickiej i Żernickiej, w obrębie dzielnicy Fabryczna, nad rzeką Ługowina.

Dwuklatkowy budynek o wysokości 3 podwyższonych kondygnacji nadziemnych wzniesiony został z segmentowanej bryły: dzielenie podkreślone zostało zróżnicowaną konstrukcją dachu nad oddzielnymi segmentami. Elewację utrzymano w ciepłej kolorystyce z dodaniem imitacji okładzin w części parterowej i płyt elewacyjnych o wyglądzie drewna w górnej kondygnacji. Projekt cechują obszerne przeszklenia, tarasy dachowe i narożne. 

W inwestycji znajdują się 60 mieszkań w strukturze od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 28 do 93 mkw., w tym mieszkania z antresolami. Lokale parterowe posiadają wyjście z salonu do prywatnego ogródka, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażone są w balkony lub tarasy, w tym mieszkania na 2 piętrze mają do dyspozycji dach użytkowy. W ofercie dewelopera jest opcja wykończenia pod klucz. 

Na terenie posesji zaprojektowano parking z miejscami postojowymi zewnętrznymi; pod budynkiem znajduje się garaż podziemny wielostanowiskowy. Budynek wyposażony jest w cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu –1. Na terenie wydzielono strefę rekreacyjną skąd kładka piesza prowadzi bezpośrednio do Parku Żerniki.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Gardino Park

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Gardino Park
Wojciech Jenda
+8
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA