[Gdańsk] Kompleks "Kwartał Kamienic"

[Gdańsk] Kompleks "Kwartał Kamienic"

Mieszkania/Gdańsk/Śródmieście
REKLAMA
inwestorInpro S.A.
realizacjaIII kw. 2012

O inwestycji [Gdańsk] Kompleks "Kwartał Kamienic"

KWARTAŁ KAMIENIC - to zespół usługowo mieszkaniowy położony w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Inwestycja położona jest naprzeciwko kościoła św. Jana zaledwie 200m od historycznego Żurawia oraz 300m od Bazyliki Mariackiej. Powierzchnia działki 3.564m2. INPRO SA wraz z Pracownią Projektową FORT sp. z o.o. zaprojektowała zespół mieszkaniowo - usługowy wraz z dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Na parterze oprócz lokali usługowych (restauracje, kawiarnie, notariusz, biura podróży, bank) znajdować się będzie fitness, sauna, siłownia, bilard wraz z pokojem wypoczynkowym. Pozostałe kondygnacje zajmują luksusowe apartamenty w pełni wykończone o pow. Od 30m2 do 93m2. Kamienice uformują zamknięty czworoboczny kwartał z wewnętrznym dziedzińcem usytuowanym na stropie parteru. Dojścia do zespołu przewidziano od ulic Szerokiej, Tandety i Świętojańskiej. Rytm zabudowy dostosowano do określonych planem miejscowym historycznych granic parcelacyjnych. W trakcie prac archeologicznych na przedmiotowym terenie odkryto fragmenty zabytkowych ścian, dwie najbardziej wartościowe zostaną wyeksponowane w lokalu usługowym na parterze od ul. Szerokiej.

Opinie o [Gdańsk] Kompleks "Kwartał Kamienic"

Napisz komentarz
SophieVIP88
Piękne osiedle, piękne kamienice, nowoczesny styl i prostota, to jest to, co w dzisiejszych czasach jest tak bardzo doceniane, no i ta przestrzeń ... po prostu wspaniale, z chęcią zamieszkałabym na takim osiedlu, ale ceny zapewne nie są zbyt interesujące? ktoś wie?

____________________
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej - to sprawdź, http://iza-rutkowska.tumblr.com/ poznaj szczegóły a sam się przekonasz, że to jest to czego szukasz.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bigg3r
Trzeba przyznać, że faktycznie design jest świetny :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA