[Gdańsk] Kompleks "Kwartał Kamienic"

[Gdańsk] Kompleks "Kwartał Kamienic"

REKLAMA
inwestorInpro S.A.
realizacjaIII kw. 2012

O inwestycji [Gdańsk] Kompleks "Kwartał Kamienic"

KWARTAŁ KAMIENIC - to zespół usługowo mieszkaniowy położony w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Inwestycja położona jest naprzeciwko kościoła św. Jana zaledwie 200m od historycznego Żurawia oraz 300m od Bazyliki Mariackiej. Powierzchnia działki 3.564m2. INPRO SA wraz z Pracownią Projektową FORT sp. z o.o. zaprojektowała zespół mieszkaniowo - usługowy wraz z dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Na parterze oprócz lokali usługowych (restauracje, kawiarnie, notariusz, biura podróży, bank) znajdować się będzie fitness, sauna, siłownia, bilard wraz z pokojem wypoczynkowym. Pozostałe kondygnacje zajmują luksusowe apartamenty w pełni wykończone o pow. Od 30m2 do 93m2. Kamienice uformują zamknięty czworoboczny kwartał z wewnętrznym dziedzińcem usytuowanym na stropie parteru. Dojścia do zespołu przewidziano od ulic Szerokiej, Tandety i Świętojańskiej. Rytm zabudowy dostosowano do określonych planem miejscowym historycznych granic parcelacyjnych. W trakcie prac archeologicznych na przedmiotowym terenie odkryto fragmenty zabytkowych ścian, dwie najbardziej wartościowe zostaną wyeksponowane w lokalu usługowym na parterze od ul. Szerokiej.
Napisz komentarz
SophieVIP88
Piękne osiedle, piękne kamienice, nowoczesny styl i prostota, to jest to, co w dzisiejszych czasach jest tak bardzo doceniane, no i ta przestrzeń ... po prostu wspaniale, z chęcią zamieszkałabym na takim osiedlu, ale ceny zapewne nie są zbyt interesujące? ktoś wie?

____________________
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej - to sprawdź, http://iza-rutkowska.tumblr.com/ poznaj szczegóły a sam się przekonasz, że to jest to czego szukasz.
Jan Hawełko
bigg3r
Trzeba przyznać, że faktycznie design jest świetny :)
Jan Hawełko
Jan Hawełko
PolishProperty.eu
Firma deweloperska Inpro S.A. już z końcem września b.r. planuje zakończyć realizację projektu Kwartał Kamienic w Gdańsku. Ceny zaczynają się od 13 tys. netto za m kw.

Inwestycję wyróżnia szczególna lokalizacja – samo serce Głównego Miasta (obejmuje ona kwartał ulic Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety), zaledwie 200 m od historycznego Żurawia oraz 300 m od Bazyliki Mariackiej. Ponadto projekt cechuje inspirowana historyczną zabudową architektura oraz najwyższa jakość użytych materiałów.

pokaz-artykul.png
REKLAMA