[Gdańsk] Osiedle "Myśliwska Park"

[Gdańsk] Osiedle "Myśliwska Park"

Mieszkania/Gdańsk/Piecki-Migowo
REKLAMA
inwestorGant Development S.A.
realizacjaII kw. 2011

O inwestycji [Gdańsk] Osiedle "Myśliwska Park"

Osiedle "Myśliwska Park" w Gdańsku

Opinie o [Gdańsk] Osiedle "Myśliwska Park"

Napisz komentarz
Konstancja87
Piękne miejsce, budynki, architektura położenie kolory. No co więcej można powiedzieć. Jest to najładniejsze osiedle Ganta i to jeszcze nie taki drogie! Cudo!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
5250_1000x.jpg5251_1000x.jpg5252_1000x.jpg5253_1000x.jpg5254_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
Inwestycja „Myśliwska Park” zlokalizowana jest w zachodniej części Gdańska, nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na wyjątkowe walory osiedla ma wpływ dogodne usytuowanie gwarantujące mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta, nowoczesne rozwiązania projektowe oraz wysoka estetyka.
 
Niewątpliwym atutem osiedla jest rozwinięta infrastruktura dzielnicy w postaci licznych placówek edukacyjnych oraz punktów usługowych i handlowych. W okolicy inwestycji znajduje się Centrum Handlowe Morena i Galeria Handlowa Auchan.
 
Osiedle „Myśliwska Park” to monitorowany kompleks czterech czterokondygnacyjnych budynków, z lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 28 do 106 mkw, w których można wprowadzić zmiany aranżacyjne. W mieszkaniach znajdować sie będą logotermy - indywidualne węzły cieplne, dzięki którym istnieje mozliwość ogrzewania mieszkania przez cały rok i dające możliwość obniżania kosztów ekploatacji. W podziemnym garażu zaprojektowano 254 miejsc parkingowych na nowoczesnych platformach, a wokół budynków 112 miejsc postojowych. Jasna i słoneczna kolorystyka elewacji doskonale harmonizuje z zielonym otoczeniem. Na terenie osiedla powstanie bezpieczny, monitorowany plac zabaw oraz prywatne przedszkole, z którego mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać na preferencyjnych warunkach.
 
Osiedle jest doskonale skomunikowane ze śródmieściem oraz centrum Wrzeszcza, do których dotarcie zajmuje około 10 minut. Ponadto łatwy dojazd do obwodnicy trójmiejskiej umożliwia oderwanie się od wielkomiejskiego gwaru. Dla osób nie posiadających samochodów niewątpliwym atutem jest ponad 10 linii autobusowych, zapewniających doskonałe połączenia komunikacyjne. Termin realizacji pierwszego etapu inwestycji  -  IV kwartał 2010 roku. Termin realizacji drugiego etapu - II kwartał 2011 roku.
 
Zakup mieszkania ułatwia system płatności 10/90; tj. 10 % wpłaty w ciagu 30 dni od podpisania umowy i 90% przy odbiorze budynku. Zapewniamy niezależne doradztwo kredytowe.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA