Olchowa Dolina

Olchowa Dolina

Gdańsk/Ujeścisko - Łostowice/Olchowa
REKLAMA
inwestorCity House Sp. z o.o.
projektantPracownia Projektowa Jota
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Olchowa Dolina

Osiedle Olchowa Dolina położone jest w Gdańsku, na pograniczu dzielnic Ujeścisko i Łostowice, przy ulicy Olchowej.

Inwestycja składa się z sześciu domów wolno stojących i piętnastu domów w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domów wolno stojących wynosi blisko 220 mkw., metraż lokali mieszkalnych w szeregowcach to 148 mkw. Wszystkie domy są czteropokojowe, wyposażone w indywidualne systemu ogrzewania, piwnice i garaże, przynależą do nich ogrodzone działki o powierzchni od 220 do 400 mkw.

Na terenie osiedla wykonano drogi dojazdowe, trawniki i aranżacje roślinne. Na samochody powstały miejsca naziemne lub w halach garażowych zaprojektowanych w kondygnacji podziemnej domów.

Inwestycja zlokalizowana jest w odległości 5 km od centrum Gdańska. Położenie osiedla pozwala na dostęp do arterii komunikacyjnych tj. ulica Kartuska, aleja Armii Krajowej, ulica Łostowicka, ulica Nowolipie, aleja Vaclava Havla. W pobliżu znajduje się zjazd na drogę krajową nr 7 jak również na drogę ekspresową S7. W odległości 300 metrów leżą przystanki autobusowe obsługując trzy linie. Stacja PKM Jasień jest oddalona o 3,7 kilometra.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+3
REKLAMA