Gdańska 1

Gdańska 1

Wrocław/Ołbin/Gdańska 1

5 mieszkań o metrażu od 49.3 do 56.7 m2

5
2
91
15
REKLAMA
nazwapowierzchniapiętropokoicena
P-1-0756.7 m213-
P-1-0853.16 m212-
P-1-1249.3 m211-
P-3-0853.16 m232-
P-5-0556.7 m253-
inwestorInkom S.A.
projektantWojciech Napierała Architektura
realizacja inwestycjiIV kw. 2021
rodzaj zabudowyblok
wykonawcaInkom S.A.

O inwestycji Gdańska 1

Mieszkania są objęte promocją 10/90. Zapłać 10% przy zakupie, a 90% dopiero przy odbiorze lokalu!
ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W CENTRUM WROCŁAWIA
W obrębie placu Grunwaldzkiego znajduje się nowa inwestycja dewelopera INKOM S.A. Gdańska 1 to wyjątkowa lokalizacja. Budynek powstaje w otoczeniu pełnej infrastruktury. Komunikacja miejska dociera tu z każdej części Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo stanowią biurowce i uczelnie z akademikami. Architektura wpisująca się w historyczny obszar dzielnicy wygląda reprezentacyjnie. Takie mieszkanie to nie wydatek, lecz inwestycja. 
KORZYSTAJ Z FUNKCJONALNEJ PRZESTRZENI
Przy Gdańskiej 1 powstaje 58 mieszkań od 27 do 62 mkw. Wszystkie mają niewielkie balkony lub tarasy. Parter stanowią lokale usługowe. Dwa piętra podziemne zajmuje garaż, w którym zaprojektowano komórki lokatorskie i miejsce do przechowywania rowerów.
Dla wygody mieszkańców i inwestorów budynek wyposażony został w praktyczne współczesne rozwiązania. Kontrola dostępu do mieszkań za pomocą smartphone, wewnętrzny system inPost umożliwiający przekazanie paczki pod nieobecność adresata oraz windę, która sama kieruje się w dół po otwarciu drzwi do klatki schodowej. 
WYSOKA JAKOŚĆ ŻYCIA DZIĘKI PEŁNEJ INFRASTRUKTURZE
Stara dzielnica z ugruntowanym zapleczem infrastrukturalnym to miejsce, w którym dobrze jest mieszkać. Wszystkie codzienne sprawy wygodnie można zorganizować bez samochodu. Tramwajem dojazd do starego miasta zajmuje około 10 minut. Przystanki znajdują się tuż obok. Najbliższe otoczenie Gdańskiej 1 jest kameralne. Choć okolica jest wyjątkowo ruchliwa i tętni życiem, na miejscu panuje przyjemny spokój.
NASZ PRZEKAZ DLA MIASTA
Budynek przy Gdańskiej 1 uzupełnia zabudowę północnej części placu Grunwaldzkiego. Neutralną architekturę wyróżnia detal. Charakterystyczny element stanowi mural zaprojektowany na dwóch ślepych ścianach budynku przez wrocławskiego artystę Dawida Celka. Obraz to romantyczna opowieść o spotkaniu ludzi, pięknym Wrocławiu, Odrze i Śródmieściu.
Gdańska 1
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+3
Jakub Zazula
+3
Jakub Zazula
+8
Jakub Zazula
+8
Jakub Zazula
+2
Kajtman
+3
REKLAMA