Gdańskie Tarasy

Gdańskie Tarasy

Mieszkania/Gdańsk/Jasień/Kartuska
REKLAMA

O inwestycji Gdańskie Tarasy

Osiedle Gdańskie Tarasy położone na Jasieniu przy ulicy Kartuskiej znajduje się w pobliżu trasy W-Z z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. W odległości 3 km od inwestycji zlokalizowany jest przystanek Polskiej Kolei Metropolitalnej. Przy budynku znajdują się 3 linie autobusowe w tym jedna nocna łączące centrum miasta z nieruchomością.

Gotowe mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Cichobieżna winda łączy pięciokondygnacyjny obiekt z urządzoną strefą rekreacyjną dla mieszkańców na tarasie widokowym na 4. piętrze. Lokale wyposażone są w drzwi antywłamaniowe i parapety z konglomeratu. W celu zapewnienia komfortu termicznego zastosowano energooszczędne rozwiązania budowlane. Do każdego mieszkania przewidziano miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską. Dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe, do których przylega prywatny taras, balkon lub ogród przydomowy.

Dobrze skomunikowana dzielnica jest położona w południowo- zachodniej części Gdańska otaczają ją tereny zielone Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu znajduje się potok i jezioro Jasień.

Opinie o Gdańskie Tarasy

Napisz komentarz
Wojciech Jenda
+18
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA