Villa Park Gdańsk

Villa Park Gdańsk

Mieszkania/Gdańsk/Jasień/Jasińskiego
REKLAMA

O inwestycji Villa Park Gdańsk

Inwestycja Villa Park Gdańsk to osiedle zlokalizowane na południowym zachodzie Gdańska, przy ulicy Tadeusza Jasińskiego. W jego granicach powstało: 6 budynków w zabudowie bliźniaczej, 16 - w zabudowie szeregowej oraz pięć obiektów 4-mieszkaniowych. Do każdego budynku przynależą miejsca parkingowe w hali garażowej lub garaże. W ofercie znajdują się mieszkania w strukturze od dwóch do pięciu pokoi i powierzchni od 47 do 135 mkw. W jednym z budynków dostępne są apartamenty z tarasami na dachu. Na terenie osiedla zaprojektowano również szereg parkingów ogólnodostępnych.

Najbliżej usytuowanym sklepem spożywczym jest Biedronka – 1,3 km. Odległość do paczkomatu i na pocztę wynosi 1,7 km. W odległości 2,3 km od Villa Park Gdańsk mieści się centrum handlowe Auchan, gdzie poza hipermarketem spożywczym znajdują się m.in. Empik, CCC, Leroy Merlin i sala zabaw.

W okolicy znajduje się kilka placówek edukacyjnych dla dzieci. Dojazd samochodem do najbliżej Szkoły Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zajmie 6 minut. Obok placówki mieści się obszerne boisko sportowe. Do Przedszkola Bajecznego można dojść pieszo w 15 minut.

Do parku im. ks. Bronisława Kabata, w którym znajduje się plac zabaw, można dojść pieszo w 15 minut. W odległości 3,3 km od inwestycji znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy.  

Kierowcy samochodów potrzebują 5 minut, aby dojechać do obwodnicy Trójmiasta oraz 15 minut, aby dostać się do centrum Gdańska. Aby dojechać na plażę trzeba zarezerwować 25 minut.

Spacer na przystanek autobusowy Źródlana zajmie 12 minut. Kursuje stąd kilka linii do centrum Gdańska tj. 167, 168, 267, 268 i N3. 2,6 km od osiedla położona jest stacja kolejowa PKM Gdańsk Jasień.

Opinie o Villa Park Gdańsk

Napisz komentarz
Dorotagość
Chciałam kupić mieszkanie, interesował mnie jeden konkretny rzut (budynek i piętro 0 lub 1). Początek rozmów z panami z działu sprzedaży ok, ale szybko zaczęły się problemy. Pierwszy z panów próbował mi sprzedac swoje prywatne mieszkanie w niedalekiej okolicy. Drugi z panów gdy byliśmy na etapie uzgadniania harmonogramu płatności i kwoty ostatecznej zaczął "udawać martwego" tzn. Mimo obietnicy ustnej nie przesłał informacji o które prosiłam na maila, nie odpowiadał na dodatkowe pytania mailowe. Gdy po pewnym czasie zareagował na moje zapytanie, oznajmił że garaż i piwnica się sprzedały, zostało samo mieszkanie w cenie +65 tys za samo mieszkanie bez hali i piwnicy. Pan przeciągnął to w czasie tak bo musiał wiedzieć od kiedy zamierzają podnieść w cenie. Bardzo nieuczciwe i niewłaściwe zachowanie obu panów z działu sprzedaży. Mieszkania ostatecznie nie kupiłam.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA