Optima

Optima

Mieszkania/Gdańsk/Jasień/Stężycka
REKLAMA
inwestorInpro S.A.
projektantStalProjekt Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Optima

Osiedle Optima powstało na gdańskim Jasieniu przy ulicy Stężyckiej 52. Wieloetapowa inwestycja składa się z 21 trzy i czteropiętrowych budynków wielorodzinnych jak i 40 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej.

Powierzchnie apartamentów wynoszą od 39 do 58 mkw. w strukturze od dwóch do trzech pokoi. Do mieszkań na piętrach przynależą balkony, do lokali w kondygnacji parterowej prywatne ogródki o powierzchni do 150 mkw. W budynkach znajdują się rowerownie jak również wózkarnie. W podziemnej hali garażowej powstały 42 miejsca postojowe oraz boxy do przechowywania rzeczy.

Metraże domów dwupoziomowych kształtują się od 110 do ponad 134 mkw. i położone są na działkach o powierzchni od 155 do 401 mkw. Dla mieszkańców domów dostępne są naziemne parkingi z miejscami prywatnymi i ogólnodostępnymi, a część z nich ma również wiaty garażowe. W każdym domu znajdują się dwie łazienki na piętrze. Na osiedlu powstał wybieg dla czworonogów jak również ogrody i muldy deszczowe.

W budynku z powierzchnią handlowo-usługową funkcjonuje żłobek, przedszkole, piekarnia cukrowa oraz sklepy sieci Żabka i Stokrotka. Na terenie osiedla jest bankomat i paczkomat. Inwestycja usytuowana jest w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta oraz zjazdu na drogę krajową nr 7. Dojazd do centrum Gdańska zajmie nam około 15 minut.

Opinie o Optima

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Optima
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Optima
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Optima
Jan Hawełko
+9
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA