[Gliwice] Centrum Kultury i Sportu "Łabędź"

[Gliwice] Centrum Kultury i Sportu "Łabędź"

Gliwice/Łabędy
REKLAMA
inwestorMiasto Gliwice
realizacjaIII kw. 2013
wykonawcaPrzedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A.

O inwestycji [Gliwice] Centrum Kultury i Sportu "Łabędź"

Inwestycja obejmuje budowę centrum kulturalno-sportowego "Łabędź" w Gliwicach. Będzie to nowoczesny dwukondygnacyjny budynek. Znajdą się tam m.in.: arena sportowa z widownią na 400 miejsc i zapleczem techniczno-sanitarnym, sala widowiskowo-koncertowa, biblioteka z czytelnią, przestrzeń wystawiennicza (w holu wejściowym) oraz galeria i mini siłownia (na tarasie na dachu).
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Na tę inwestycję mieszkańcy Łabęd czekali długo. Budowa Centrum Kulturalno-Sportowego przy ul. Partyzantów 25 była zapowiadana od kilku lat.

Robotnicy na plac budowy przy ul. Partyzantów weszli w lipcu. Po trzech miesiącach prac „Łabędź" nabiera już całkiem wyraźnych kształtów. Prace są oczywiście jeszcze na etapie stanu surowego ale ich tempo jest naprawdę imponujące.

pokaz-artykul.png
Lukander
Trwają przygotowania do budowy Centrum Kultury i Sportu „Łabędź” w sąsiedztwie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Partyzantów w gliwickiej dzielnicy Łabędy.

pokaz-artykul.png
Lukander
Wizualizacje:

39552_1000x.jpg39553_1000x.jpg39554_1000x.jpg39555_1000x.jpg
Lukander
Inwestycja obejmuje budowę centrum kulturalno-sportowego "Łabędź" w Gliwicach.

Będzie to nowoczesny dwukondygnacyjny budynek. Znajdą się tam m.in.: arena sportowa z widownią na 400 miejsc i zapleczem techniczno-sanitarnym, sala widowiskowo-koncertowa, biblioteka z czytelnią, przestrzeń wystawiennicza (w holu wejściowym) oraz galeria i mini siłownia (na tarasie na dachu).
 
REKLAMA