[Gliwice] Osiedle Bursztynowe

[Gliwice] Osiedle Bursztynowe

Gliwice/Wojska Polskiego
REKLAMA
inwestorHadex Development
realizacjaIV kw. 2010

O inwestycji [Gliwice] Osiedle Bursztynowe

Osiedle Bursztynowe, zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Kozielskiej, to nowoczesne i komfortowe osiedle budynków wielorodzinnych zaprojektowanych z wysoką dbałością o detale.
Budynek wyróżnia się ciekawą bryłą architektoniczną i żywą kolorystyką nawiązującą do modernistycznej zabudowy śródmieścia Gliwic. Architektoniczna elegancja sprawia, że Osiedle Bursztynowe doskonale pasuje do okolicy zachowując jednocześnie indywidualny charakter.
Zastosowanie naturalnych elementów na elewacji takich jak: systemowe panele drewniane oraz kamień naturalny w strefach wejściowych, o ciepłych stonowanych barwach, doskonale komponuje się z otaczającą go przyrodą. Dzięki temu Gliwice zyskują kolejny, elegancki kompleks mieszkaniowy.
I etap inwestycji obejmuje budowę 4 segmentowego budynku, w którym zaprojektowano 51 mieszkań.
Istnieje możliwość indywidualnego kształtowania powierzchni mieszkań poprzez zmianę układu ścian bądź łączenie kilku w układzie poziomym.
Dla mieszkańców parteru zaprojektowano zielone ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach wyposażono w balkony bądź loggie 3,5 - 8,5m2. Kupujący nieruchomości mogą poczuć się dzięki temu znacznie swobodniej.
Standard wykończenia mieszkania w momencie oddania do użytkowania – stan developerski.
Komunikację w budynku zaprojektowano w nowoczesny sposób poprzez zastosowanie cichobieżnych wind i wysokiej klasy wykończenie, a także duży nacisk kładziono na zapewnienie mieszkańcom poczucia prywatności, przez co na każdej z 4 kondygnacji (w danym segmencie) jest dostęp tylko do 3-4 mieszkań. Osiedle Bursztynowe zyskuje dzięki temu wymiar dostosowany do potrzeb właścicieli, a mieszkanie staje się tak potrzebnym azylem.
Budynek posadowiony jest powyżej terenu na nasypach, otoczony murami oporowymi, w związku z czym nie ma tam podziemnych parkingów, ale nie ma też ryzyka związanego z zalaniem. Sprawia to, że każde mieszkanie jest w pełni bezpieczne i daje poczucie swobody.
Niewątpliwym atutem Osiedla będą starannie zaprojektowane tereny zielone, alejki i miejsce zabaw dla dzieci.
Na terenie osiedla zaprojektowano miejsca parkingowe i garaże dla mieszkańców oraz dodatkowe miejsca postojowe dla gości.
Wybór mieszkania położonego w dobrze zaprojektowanym budynku, w przyjaznej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Gliwic i okolicznych miejscowości to najlepsze posunięcie.
Napisz komentarz
Anna Maria
Gliwice zyskują kolejny kompleks mieszkaniowy - przy ul. Kozielskiej 74 ruszył drugi etap budowy Osiedla Bursztynowego. Będzie to nowoczesne i komfortowe osiedle budynków wielorodzinnych zaprojektowanych z wysoką dbałością o detale. Inwestycję wyróżnia ciekawa bryła architektoniczna i żywa kolorystyka nawiązująca do modernistycznej zabudowy śródmieścia Gliwic. Prace budowlane powinny dobiec końca końcem 2010 roku. Projekt realizuje spółka Hadex Development z Jastrzębia Zdroju.

11354.fullsize.jpg

W pierwszym etapie inwestycji powstał 4 segmentowy budynek, w którym zaprojektowano 51 mieszkań, drugi etap zakłada budowę dwóch segmentów mieszkalnych, w których łącznie, na dwóch kondygnacjach znajdzie się 46 mieszkań i jeden lokal użytkowy. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana: od 27 do 75 mkw. Projektanci ciekawie zaaranżowali mieszkania 1, 2, 3 i 4 – pokojowe - każde posiadać ma duży pokój dzienny przylegający do kuchni. Kuchnię można zaaranżować jako "otwartą" na pokój dzienny bądż jako osobne pomieszczenie z niezależnym wejściem. Ponadto część mieszkań dodatkowo posiada osobne pomieszczenie na garderobę. Wszystkie pokoje są doskonale doświetlone poprzez duże wnęki okienne i ciekawie zaprojektowany układ ścian zewnętrznych tzw. wykusze. Mieszkańcy parteru będą mieli również zielone ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach wyposażono w balkony bądź loggie 3,5 - 8,5 mkw. Obiekty będą posiadały cichobieżne windy.

Zastosowanie naturalnych elementów na elewacji takich jak: systemowe panele drewniane oraz kamień naturalny w strefach wejściowych, o ciepłych stonowanych barwach, doskonale komponuje się z otaczającą go przyrodą. Wszystko to sprawia, że mieszkania są idealnym miejscem spędzania wolnego czasu. Poza tym niewątpliwym atutem Osiedla Bursztynowego będą starannie zaprojektowane tereny zielone, alejki i miejsce zabaw dla dzieci. Na terenie osiedla zaprojektowano też miejsca parkingowe i garaże dla mieszkańców oraz dodatkowe miejsca postojowe dla gości.
stivi
W Gliwicach powstanie nowe osiedle odróżniające się od pozostałych, a to za sprawa czerwono drewnianych płyt, które będą służyć jako elewacja budynku. Osiedle ma być oddane do końca 2010 roku. W swoim asortymencie inwestor uwzględnia 1,2,3,4 pokojowe mieszkania. Cena za m2 rozpoczyna się od 4900zł do 5500zł.
REKLAMA