Global Apartments

Global Apartments

Mieszkania/Katowice/Zabrska 15
REKLAMA
inwestorResi Capital S.A.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Global Apartments

Global Apartments w Katowicach to 27-piętrowy wieżowiec o funkcji mieszkaniowej, biurowej i handlowo-usługowej, ulokowany na Śródmieściu.

Wieżowiec znajduje się w otoczeniu zabudowy historycznej Śródmieścia i obiektów nowoczesnej architektury, przy ulicy ulicy Zabrskiej 15, w odległości 850 m od Rynku. Lokalizacja inwestycji jest wygodna pod względem komunikacyjnym i pozwala na bezpośredni dostęp do infrastruktury społecznej i kulturalnej miasta.

W inwestycji znajdują się 663 lokale mieszkalne, o wysokości pomieszczeń 270 cm, w układach od kawalerek, poprzez lokale dwu- i trzypokojowe, po czteropokojowe mieszkania. Metraż waha się od 25 do 72 mkw. Lokale wyposażone są w balkony lub tarasy.


Kompleks architektoniczny składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkalnej, wykonanych w nowoczesnym stylu; w wykończeniu elewacji dominują przeszklenia, odcienia bieli, metalu i czerni.


Cały kompleks wyposażony jest w system monitoringu, Wi-Fi i klimatyzację. W części wspólnej zaprojektowano lokale gastronomiczne, handlowe i usługowe, w tym dwupoziomową galerię handlową i centrum medyczne. Część mieszkalna posiada lobby z usługą recepcji. W podziemnej hali garażowej zlokalizowano 669 stanowisk, dostępne są rowerownia, komórki lokatorskie. Dużą część powierzchni kompleksu zajmują strefy zieleni i relaksu. Wszystkie kondygnacje od poziomu garażu obsługiwane są przez szybkobieżne windy.

Opinie o Global Apartments

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Global Apartments
Wojciech Jenda
+7
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA