Górecka 82

Górecka 82

Mieszkania/Wrocław/Górecka 82
obserwuj
3
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Górecka 82

O inwestycji Górecka 82

Uwarunkowania planistyczneZgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 16.03.2006 roku działka posiada Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Położona jest w granicach zespołu urbanistycznego Stabłowice Stare II, w strefie ochrony konserwatorskiej, na terenie oznaczonym symbolem MN - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową.
Opis ofertyAtrakcyjna działka o korzystnym kształcie.
Działka o powierzchni 961 m2, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 336 – 10 km od centrum Wrocławia. Idealna do wykorzystania na cele komercyjne lub mieszkalne. Ponadto na fragmencie działki oddzielonej ogrodzeniem znajduje się niewielki kontener (nie na sprzedaż). Działka posiada korzystny kształt, teren jest nieutwardzony, porośnięty trawą.
W pobliżu:250 m – przystanek autobusowy (5 linii)250 m – droga wojewódzka nr 336300-400 m – dwa sklepy spożywcze1,5 km – stacja kolejowa "Wrocław Pracze"10 km – centrum Wrocławia
Wrocławul. Górecka 82woj. dolnośląskie
Cena netto: 372 000 PLNPowierzchnia gruntów: 961 m2
Nr działki: 107/1Ochrona konserwatora: NIETryb sprzedaży: Negocjacje
Możliwe wykorzystanie nieruchomościAtutem działki jest dobra lokalizacja blisko przystanku autobusowego. Szybki dojazd z nieruchomości do centrum Wrocławia. Działka do wykorzystania na cele komercyjnie lub mieszkalne.
Założenia sprzedażyWarunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
powierzchni 75,86 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłupowierzchni 37,33 m2 na gruncie, na zasadzie służebności przesyłuIstnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Doradcą Sprzedaży.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Górecka 82

Napisz komentarz
REKLAMA