[Grudziądz] Grudziądzki Park Przemysłowy

REKLAMA

O inwestycji [Grudziądz] Grudziądzki Park Przemysłowy

Grudziądzki Park Przemysłowy został powołany w celu przygotowania terenów inwestycyjnych. Jesteśmy po to, by świadczyć pomoc firmom, które chcą ulokować  w Grudziądzu swoje inwestycje zarówno na etapie uzyskiwania wszystkich pozwoleń  i formalności, jak i po zakończeniu procesu inwestycyjnego. Spółka zarządzająca - Grudziądzki Park Przemysłowy Sp. z o.o. powstała w grudniu 2004 roku, na mocy porozumienia Gminy - Miasta Grudziądz, Gminy Grudziądz, Starostwa Grudziądzkiego oraz OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o. Obszar inwestycyjny należący do Grudziądzkiego Parku Przemysłowego obejmuje ok. 40 hektarów terenów niezabudowanych oraz dwie hale przemysłowe o łącznej powierzchni 12 tys. metrów kwadratowych. Ponadto administrujemy powierzchnia prawie 100 hektarów terenów inwestycyjnych należących do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.


Więcej informacji: 
http://www.paiz.gov.pl/strefa_inwestora/parki_przemyslowe_i_technologiczne/grudziadz

Opinie o [Grudziądz] Grudziądzki Park Przemysłowy

Napisz komentarz
YellowYeah
zapowiada sie fajnie
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Nowa inwestycja w Parku: http://evertiq.pl/news/3918
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Grudziądzki Park Przemysłowy został powołany w celu przygotowania terenów inwestycyjnych. Jesteśmy po to, by świadczyć pomoc firmom, które chcą ulokować  w Grudziądzu swoje inwestycje zarówno na etapie uzyskiwania wszystkich pozwoleń  i formalności, jak i po zakończeniu procesu inwestycyjnego.
Spółka zarządzająca - Grudziądzki Park Przemysłowy Sp. z o.o. powstała w grudniu 2004 roku, na mocy porozumienia Gminy - Miasta Grudziądz, Gminy Grudziądz, Starostwa Grudziądzkiego oraz OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.
Obszar inwestycyjny należący do Grudziądzkiego Parku Przemysłowego obejmuje ok. 40 hektarów terenów niezabudowanych oraz dwie hale przemysłowe o łącznej powierzchni 12 tys. metrów kwadratowych. Ponadto administrujemy powierzchnia prawie 100 hektarów terenów inwestycyjnych należących do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.


Więcej informacji: 
http://www.paiz.gov.pl/strefa_inwestora/parki_przemyslowe_i_technologiczne/grudziadz
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA