Home Concept Design Park

Home Concept Design Park

Handel/Katowice/Aleja Walentego Roździeńskiego 191
REKLAMA

O inwestycji Home Concept Design Park

Home Concept Design Park przy al. Roździeńskiego 191 obecnie ma pozycję największego retail parku z segmentu premium w okolicy. Kompleks o powierzchni prawie 17 000 metrów kwadratowych został rozbudowany o trzeci budynek, który został wkomponowany w sąsiadującą zabytkową Aleję Kasztanowców. Inwestorem jest Grupa AB Development.

Katowicki retail park to najbardziej kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz na Śląsku i jedno z czołowych miejsce pierwszego wyboru dla urządzających swoje mieszkania, domy czy biura. W nowym budynku swoje sklepy otworzyły topowe i unikatowe marki z segmentu premium. Rozbudowana część centrum handlowego o powierzchni 2 200 mkw., to szerokie i przeszklone witryny salonów wychodzące na zewnątrz obiektu, usytuowanego przy Alei Roździeńskiego.


Uzupełnieniem inwestycji jest patio, które sprzyja kreatywności, spotkaniom, prezentacjom oferty oraz relaksowi.


Za koncepcję rozbudowy Home Concept Design Park odpowiadają architekci z pracowni Jankowski i Opyrchał, natomiast projekt to dzieło biura architektonicznego ARKAT Dieter Paleta. Generalnym wykonawcą inwestycji została Grupa Inbud Bielsko.

Opinie o Home Concept Design Park

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Home Concept Design Park
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA