REKLAMA

O inwestycji Hotel Greno

Hotel "Greno"
Napisz komentarz
Orzech
Czterogwiazdkowy hotel Greno, który powstał w Karpaczu, zakończył rekrutację i przygotowuje się do otwarcia. Pierwsi goście będą mogli skorzystać z usług hotelu w maju br. Inwestorem jest Biuro Handlowe Greno Blatsios Ioannis z siedzibą w Kątach Wrocławskich.

pokaz-artykul.png
Orzech
Hotel Greno rozpoczyna rekrutację

Biuro Handlowe Greno Blatsios Ioannis z siedzibą w Kątach Wrocławskich, które buduje hotel Greno, rozpoczęło rekrutację pracowników. W pierwszym etapie poszukiwany jest Manager hotelu, do którego należeć będzie kompletowanie całej ekipy personalnej.

http://www.horecanet.pl/Hotel-Greno-roz ... ,2012.aspx
Orzech
Biuro Handlowe Greno Blatsios Ioannis z siedzibą w Kątach Wrocławskich buduje w Karpaczu (województwo dolnośląskie) hotel o nazwie Greno. Wartość inwestycji szacowana jest na około 9,76 miliona złotych.pokaz-artykul.png
Orzech
Biuro Handlowe Greno Blatsios Ioannis z siedzibą w Kątach Wrocławskich wybuduje w Karpaczu (woj. dolnośląskie) trzygwiazdkowy hotel o nazwie Greno. Wartość inwestycji szacowana jest na około 9,76 mln zł.

Na budowę i wyposażenie obiektu firma otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 3,34 mln zł (w ramach dotacji inwestycyjnych zwiększających atrakcyjność turystyczną regionu).

Hotel zostanie otwarty na przełomie marca i kwietnia 2012 roku.


pokaz-artykul.png
REKLAMA