DODAJ

Obwodnica Hrubieszowa

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad realizuje w mieście Hrubieszów inwestycję Obwodnica Hrubieszowa. Inwestycję wykonał HAK Construction Sp. z o.o., Cardo Mosty Sp. z o.o
Szczegóły - [Hrubieszów] Obwodnica Hrubieszowa
inwestorGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
wykonawcaHAK Construction Sp. z o.o. Cardo Mosty Sp. z o.o.
Kajtman 22.12.2014, godz. 16:54
Firma Dromet Częstochowa, z którą GDDKiA zerwała umowę na budowę obwodnicy Hrubieszowa (Lubelskie), odwoła się do sądu. Nie chce płacić 15 mln zł, których żąda od niej Dyrekcja. Obwodnica, budowana od 2011 r., jest wykonana w 80 proc. Sprawę bada prokuratura.

Budowę obwodnicy Hrubieszowa zaczęło w lipcu 2011 r. konsorcjum firm - HAK Construction jako lider oraz Dromet Częstochowa i Cardo Mosty. Po ogłoszeniu upadłości przez lidera oraz Cardo budowę obwodnicy od listopada 2012 r. kontynuował Dromet.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 07.09.2011, godz. 15:36
179 mln zł będzie kosztować obwodnica Hrubieszowa (Lubelskie) budowana w ciągu drogi krajowej nr 74 prowadzącej do przejścia granicznego z Ukrainą w Zosinie.

Symbolicznie - od wbicia łopaty - budowę nowej drogi rozpoczęli w środę przedstawiciele wykonawców, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz lokalnych władz m.in. wojewoda lubelski Genowefa Tokarska, wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk, poseł Stanisław Żmijan.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 22.07.2011, godz. 13:08
W 2013 roku ma być oddana do użytku obwodnica Hrubieszowa (Lubelskie) w ciągu drogi krajowej nr 74, prowadzącej do granicy z Ukrainą. Cała inwestycja będzie kosztowała 179 mln zł, z czego 97 mln zł to dofinansowanie unijne.

W czwartek w siedzibie lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisana została umowa z wykonawcą budowy drogi - konsorcjum złożonego z firm HAK Construction z Katowic (lider), Dromet z Częstochowy i Cardo Mosty z Katowic.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 22.07.2011, godz. 12:57
W ciągu Drogi Krajowej nr 74 powstaje Obwodnica Hrubieszowa
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję