Iławska 23a

Iławska 23a

Domy/Wrocław/ul. Iławska 23a

Ceny już od 5051 PLN/m2

1 dom o metrażu od 138 m2

obserwuj
1
44
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniacena
Iławska 23a - T00709T00709138 m2
697 000,00
5 050,72 zł/m2

O inwestycji Iławska 23a

Nieruchomość w zabudowie szeregowej na Maślicach do zamieszkania lub na biuro.Na działce znajduje się budynek mieszkalno-techniczny. Budynek posiada trzy kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe, brak piwnicy. Budynek stanowią dwa lokale: na parterze usytuowany jest lokal użytkowy (pomieszczenie centrali), drugą i trzecią kondygnację zajmuje lokal mieszkalny. Lokal użytkowy dostępny jest z poziomu terenu, natomiast lokal mieszkalny zewnętrznymi trzybiegowymi schodami od frontu budynku i schodami kręconymi od strony elewacji tylnej. Nieruchomość jest ogrodzona.Lokal użytkowy o powierzchni 59,44 m² (udział w gruncie 0,4292), znajduje się na parterze. W jego skład wchodzą 4 pomieszczenia: sanitarne, gospodarcze, centrali oraz przedsionka. Lokal mieszkalny o powierzchni 79,06 m² (udział w gruncie 0,5708), zajmuje I piętro i poddasze. Składa się z wiatrołapu, przedpokoju, klatki schodowej, kuchni, łazienki z wc, 3 pokoi i korytarza. Lokal dwustronny z tarasem.Budynek mieszkalny ogrzewany gazem, natomiast pomieszczenie techniczne nieogrzewane. Nieruchomość z dostępem do instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej. Ponadto w budynku elektryczność, telefon i internet.

W pobliżu:

350 m – przystanek autobusowy

450 m – duży dyskont spożywczy oraz inne usługi

950 m –  autostradowa obwodnica Wrocławia A8

1,5 km – Stadion Miejski

1,5 km – rzeka Odra

1,5 km – Las Pilczycki

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem nieruchomości jest dobra lokalizacja w pobliżu autostradowej obwodnicy Wrocławia A8. Nieruchomość można wykorzystać na cele biurowe jak i mieszkalne. W niedalekiej odległości od budynku znajdują się przystanki autobusowe oraz punkty usługowe, w tym duży dyskont spożywczy. Zaletą nieruchomości jest także niewielki dystans (1,5 km) od dużych terenów zielonych (Las Pilczycki) oraz Stadionu Miejskiego.

Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z zapisami obowiązującego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego przyjętego uchwałą NR L/1177/18 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 11 stycznia 2018 r. nieruchomość położona jest w jednostce urbanistycznej: E18 Maślice Małe.

Przeznaczenia terenów: M — obszary mieszkaniowe; klasy przeznaczeń: -mieszkalnictwo (dominujące) -usługi powszechne 1 (uzupełniające) //handel detaliczny, rozrywka, upowszechnianie kultury, obiekty sakralne, biura i pracownie, produkcja drobna i usługi drobne, obsługa pojazdów i jednostek,  opieka nad dzieckiem, usługi zdrowia, edukacja, mieszkania towarzyszące, abudowa zamieszkiwania zbiorowego i wspólnot religijnych// -usługi powszechne 2 (uzupełniające) //gastronomia, obiekty hotelowe, kryte urządzenia sportowe, pomoc społeczna//-nauka (uzupełniające) , //uczelnie wyższe, obiekty naukowe i badawcze//-infrastruktura (uzupełniające)  -zieleń (uzupełniające)

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczącej:

użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 49,79 m²

służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie 13,71 m²

użytkowania na gruncie (linia nad gruntem) powierzchni 6,6 m²

służebności przesyłu na elewacji o powierzchni 6,2 m²

W przypadku kolizji z planami zagospodarowania nieruchomości istnieje możliwość zmiany lokalizacji elementów infrastruktury telekomunikacyjnej.

Stan prawny

Nr ewidencyjny działki: 179/2

Ochrona konserwatora

Strefa komunikacyjna

autobus,tramwaj,pociąg,autostrada,lotnisko,

Media

woda,kanalizacja,elektryczność,telefon,internet,gaz,ogrzewanie,
Iławska 23a
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Iławska 23a

Napisz komentarz
REKLAMA