[Jelenia Góra] Budynki wielorodzinne, ul. Krośnieńska

[Jelenia Góra] Budynki wielorodzinne, ul. Krośnieńska

Mieszkania/Jelenia Góra/Cieplice Śląskie-Zdrój
REKLAMA
inwestorDom-Pol

O inwestycji [Jelenia Góra] Budynki wielorodzinne, ul. Krośnieńska

Mieszkania są usytuowane w mieście Jelenia Góra w uzdrowiskowej dzielnicy Cieplice, dokładnie pomiędzy dwoma górskimi miastami Karpacz i Szklarska Poręba, bardzo chętnie odwiedzanymi przez turystów z całej Polski. Zarówno Karpacz jak i Szklarska Poręba znajdują się zaledwie w odległości ok. 15km od lokalizacji naszych nowych mieszkań.
Napisz komentarz
remapol
Bardzo ciekawy obiekt i idealnie wkomponowany w otoczenie. Byłam oglądać tam mieszkanie w zeszłym tyg. i bardzo mnie zainteresowała ta oferta. Inwestor zadbał o szczegóły bardzo przemyślanie. Bardzo dużo okien dobrej jakości sprawia że naturalne światło toważyszy przez cały dzień. Okna są nawet w piwnicy, co sprawia że czuję sie jak w pokoju. Technologia i materiały z jakich wybudowano ten obiekt na prawdę są niesamowite i nie spotykane nigdzie indziej w Jeleniej Górze. Nooo i te wielkie balkowy z drewnianymi stylowymi balustradami zlokalizowanymi od połuniowo zachodniej strony, co zapewnia słońce przez większość dnia.
Orzech
Nowe mieszkania są usytuowane w mieście Jelenia Góra w uzdrowiskowej dzielnicy Cieplice, dokładnie pomiędzy dwoma górskimi miastami Karpacz i Szklarska Poręba, bardzo chętnie odwiedzanymi przez  turystów z całej Polski. Zarówno Karpacz jak i Szklarska Poręba znajdują się zaledwie w odległości ok.15km od lokalizacji naszych nowych mieszkań.
Teren posiada charakterystykę parkową dzięki dużej ilość starodrzewia i zieleni wokół budynków.
 
Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do:
Szkoła Podstawowa nr 3  im.M.Kopernika, około. 400m.
Liceum Ogólnokształcące Nr 2  im.C.K. Norwida, około 600m.
Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, około 900m.
Filia Politechniki Wrocławskiej, 600m.
Przedszkoli - Zaczarowany Parasol, Miejskie Przedszkole nr 10
W bliskim sąsiedztwie znajduje się nowo wybudowany Super Market "Biedronka", około. 50m.
 
Komunikacja 
Bliski dostęp do komunikacji miejskiej około 100m. Autobusy nr 4, 6, 9, 14, 17, 18, 23, 26 oraz 7, 15, 27 kilka kroków dalej / przy Warsztaty Szkolne. Wszystkie autobusy jeżdżą do centrum Jeleniej Góry.
WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA
Ściany jednowarstwowe z szerokich bloczków Ytong murowane na cienkiej spoinie, która pozwala uniknąć mostków termicznych odpowiedzialnych za straty ciepła w budynku.
 
Budynki wykonane w technologii jednowarstwowej z elementów YTONG gwarantują: 
- wyrównany poziom wilgotności
- brak kondesacji pary wodnej wewnątrz ściany
- charakteryzują sie bardzo dobrą przepuszczalnością pary wodnej
 
Struktura bloczków, którą tworzą miliony małych porów, sprawia, że YTONG  jest niezwykle ciepły - cieplejszy niż wszystkie produkowane dotąd konstrukcyjne materiały ścienne.
Naturalne składniki z których powstają bloczki i ich bakteriobójcze właściwości ograniczające rozwój bakterii, grzybów czy pleśni, powodują, że ściany domów na zawsze pozostaną przyjazne dla zdrowia jego domowników.


Więcej informacji:  
http://www.dom-pol.com/index.php/scms,p ... a_Cieplice
REKLAMA