[Jelenia Góra] Duze osiedle Sloneczna Dolina

Jelenia Góra/Cieplice Śląskie-Zdrój
REKLAMA

O inwestycji [Jelenia Góra] Duze osiedle Sloneczna Dolina

Na granicy jeleniogórskiego uzdrowiska "Cieplice" i gminy Podgórzyn, w malowniczym terenie, zlokalizowane jest osiedle "Słoneczna Dolina". Realizowana budowa czteromieszkaniowych budynków nawiązuje formą do tradycyjnego na tym terenie budownictwa śląskiego. Za atrakcyjnością lokalizacji osiedla przemawia piękna panorama Karkonoszy, dogodny dojazd do miasta, pobliskie akweny wodne, lasy i tereny spacerowe stwarzające możliwość aktywnego wypoczynku. Atutem proponowanego rozwiązania jest rozplanowanie w jednym budynku powierzchni dla czterech mieszkań, z których każde posiada oddzielne wejście (brak wspólnej klatki schodowej).

Na parterze znajdują się dwa symetryczne mieszkania, każde o powierzchni ok. 69 m2 , a na kolejne dwa, również symetryczne, każde o powierzchni ok. 105 m2, składają się: poddasze oraz antresola,. Przyjęte funkcjonalne rozwiązania w poszczególnych lokalach uwzględniają możliwość elastycznego kształtowania układu pokój dzienny - kuchnia, w zależności od Państwa potrzeb. Budynek posiada trzy kondygnacje nadziemne, tj.: parter, poddasze i antresolę. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 348 m2 . Powierzchnia działki dla każdego budynku wynosi około 1 700 m2. Teren posiada następujące uzbrojenie: woda, prąd, gaz, kanalizacja, telefon, drogi wewnętrzne. Mieszkania zbywane są w standardzie deweloperskim. W cenie każdego mieszkania zawarty jest udział w gruncie i w częściach wspólnych budynku. Mieszkania parterowe mają bezpośrednie wyjście na ogród przez taras, te na piętrze zaś posiadają balkon, z którego rozpościera się przepiękny widok.

Idealna baza wypadowa do: Jeleniej Góry - 6 min Świeradowa - 30 min Karpacza - 10 min Pragi - 2 h Szklarskiej Poręby - 15 min Drezna - 2 h Berlina - 3 h
więcej na stronach:

http://www.slonecznadolina.com.pl


Napisz komentarz
zoviet
dsc01680cg3.jpg

dsc01682ie2.jpg

dsc01683cp5.jpg

Uliczki i chodniki śa robione z kostki bauma, nie bedzie chyba asfaltu, ale wszystko wyglada całkiem ładnie. Szybko sie uwijają.
zoviet
http://www.slonecznadolina.com.pl

Na granicy uzdrowiska „Cieplice” i gminy Staniszów, w malowniczym terenie, powstaje osiedle „Słoneczna Dolina”. Realizowana tam będzie budowa czteromieszkaniowych budynków, których architektura nawiązuje formą do tradycyjnego na tym terenie budownictwa śląskiego.
Za atrakcyjnością lokalizacji osiedla przemawia bardzo korzystna panorama na całe pasmo Karkonoszy, dogodny dojazd do miasta, akweny wodne, okalające lasy, stwarzające możliwość aktywnego wypoczynku.

Kopia%20z%20Kopia%20z%20d11.jpg

domek4.jpg

domek2.jpg

Lokalizacja:

Tak na prawde osiedle powstaje tuz na granicy administracyjnej Jeleniej Góry z gmina Staniszów, pareset metrow od pierwszych zabudowan w JG. Praktycznie sa to jeszcze Cieplice ( dzielnica miasta JG ).
REKLAMA