[Katowice] Miejski Dom Kultury, ul. Krzyżowa

[Katowice] Miejski Dom Kultury, ul. Krzyżowa

REKLAMA
inwestorMiasto Katowice
projektantRafał Mazur
realizacjaII kw. 2014
wykonawcaTITAN LUX Sp. z o.o.

O inwestycji [Katowice] Miejski Dom Kultury, ul. Krzyżowa

Budowa całkowicie nowego Miejskiego Domu Kultury przy ul. Krzyżowej w Katowicach.

Opinie o [Katowice] Miejski Dom Kultury, ul. Krzyżowa

Napisz komentarz
Krypton
W najbliższy wtorek zostanie otwarty dom kultury przy ul. Krzyżowej 1 w katowickim Dębie. Miejski Dom Kultury Koszutka - filia Dąb zaprojektowała warszawska Pracownia Architektury i Urbanistyki Rafała Mazura. Jest tu sporo przeszkleń i kilka wejść. To sprawia, że budynek ma otwarty na otoczenie charakter. Na dachu jest też ogród i duży taras, całość uzupełnia sala widowiskowa, dwie spore sale wielofunkcyjne, garderoby oraz pracownia plastyczna, muzyczna i baletowa.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... #LokKatTxt
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Krypton
W Dębie wybudowano jeden z najciekawszych budynków w mieście. Choć okolicznych mieszkańców bardzo cieszy nowy dom kultury, to narzekają, że przy okazji budowy robotnicy zniszczyli drogę do osiedla. Minęło osiem miesięcy i gmach wciąż jest zamknięty. - Nie wiadomo, kiedy zostanie nam udostępniony. Trawa na dachu już uschła, ale problemem jest tak naprawdę droga, która biegnie koło nowego obiektu - mówi Ignacy Rąpała, jeden z mieszkańców pobliskiego osiedla Ściegiennego.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,72 ... #LokKatTxt

0
Zaloguj aby dodać komentarz
Krypton
W dzielnicy Dąb wybudowano dom kultury, jakiego jeszcze w mieście nie było. Dodatkowo na dachu przeszklonego budynku planowany jest taras z ławkami. Inwestycja kosztowała miasto 11 mln złotych, a jej otwarcie planowane jest w czerwcu.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,72 ... #LokKatTxt
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA