DODAJ

Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna

[Kiełczów] Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna 10068[Kiełczów] Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna 10070[Kiełczów] Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna 10069
Eibel Sp. z o.o. realizuje w mieście Kiełczów inwestycję Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna
Szczegóły - [Kiełczów] Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna
inwestorEibel Sp. z o.o.
Kajtman 09.01.2015, godz. 12:38
Wyglooglowałem, że gdzieś przy ul. Szkolnej w Kiełczowie, ale dokładnej lokalizacji nie ma. http://www.eibel.pl/nieruchomosci/kielczow.html
odpowiedz
Jan Augustynowski 08.01.2015, godz. 23:45
Ktoś kojarzy, gdzie jest ta inwestycja w Kiełczowie, bo widzę, że omyłkowo zaznaczona jest błędna lokalizacja.
odpowiedz
Orzech 27.10.2010, godz. 23:55
OPIS TECHNICZNY BUDYNKU I STANDARD WYKOŃCZENIA

Budynek 3 kondygnacyjny z 9 lokalami mieszkalnymi o powierzchniach użytkowych 56, 72, 77 m2 oraz apartamenty z antreolą na II piętrze o powierzchniach użytkowych 105, 115, 120 m2.
Ściany wykonane z ceramiki ( Porotherm ) o grubości 24cm. ocieplone styropianem o grubości 12cm.
Stropy kanałowe.
Dach wielospadowy kryty blachodachówką, ocieplony 20cm. wełny mineralnej.
Stolarka okienna z 5-cio komorowych profili okiennych z szybami dwukomorowymi o obniżonym współczynniku przenikania ciepła U=0,7 W/m2K. W porównaniu ze standardowymi oknami, zamontowane okna zapewniają dwukrotnie mniejsze straty energii cieplnej oraz mniejsze nagrzewanie się pomieszczeń w okresie letnim.
Rolety okienne – dodatkowo wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne dodatkowo zmniejszające straty ciepła i dające ochronę przed słońcem w lecie. Komfort obsługi rolet zapewnia sterowanie elektryczne każdej rolety.
Sieć telefoniczna, internetowa i RTV doprowadzona została do każdego pokoju w każdym mieszkaniu dając możliwość podłączenia odbiorników w dowolnym miejscu mieszkania.
Monitoring zewnętrzny z podglądem na monitorze lub TV w każdym mieszkaniu.
Aneksy kuchenne wyposażone w chłodziarki i kuchenki a łazienki w pralki.
Sieć RTV – posiada anteny zewnętrzne lokalne i satelitarne oraz wyposażona jest we wzmacniacze sygnału. Dzięki temu możliwy jest bezpośredni odbiór telewizji po podłączeniu tunera TV czy samego telewizora bez konieczności instalacji indywidualnych anten zewnętrznych. Zastosowane wzmacniacze zapewniają wysoką jakość odbieranego sygnału.
Sieć internetowa została przygotowana do wspólnego odbioru internetu od lokalnego dostawcy.
Sieć elektryczna wykonana została w sposób umożliwiający podłączenie odbiorników w dowolnym miejscu każdego lokalu i zabezpieczona przed porażeniem prądem. Każdy pokój posiada  kilka  gniazdek prądowych. Pomimo zastosowania kuchenek gazowych doprowadzono do każdego mieszkania zasilanie 3 fazowe dające możliwość podłączenia dowolnego odbiornika energii elektrycznej bez jakichkolwiek ograniczeń.
Budynek posiada wspólne pomieszczenie na rowery, wózki dziecięce itp. oraz miejsce na np. siłownie z oddzielnym wejściem.
Piwnice – do każdego lokalu przyporządkowana jest duża piwnica o powierzchni od 10 do 18 m2 z własnym oświetleniem i zasilaniem prądowym.
 
Miejsca parkingowe – do każdego lokalu przewidziane są miejsca parkingowe przed budynkiem monitorowane kamerami zewnętrznymi z ciągłym zapisem zdarzeń.
Balkony – każdy lokal mieszkalny posiada duży balkon z nowoczesnymi barierkami ze stali kwasoodpornej zabezpieczającej przed korozją nawet w przypadku uszkodzeń mechanicznych. Powierzchnia taka nie wymaga wcale malowania ochronnego.
Tynki wewnętrzne wykonane z zaprawy cementowo – wapiennej.
Podłogi przygotowane do położenia płytek, paneli lub wykładzin.
Ogrzewanie – zastosowano indywidualne ogrzewanie piecami dwufunkcyjnymi z wewnętrzna komorą spalania, zamontowanymi w łazienkach. Indywidualne ogrzewanie z automatyką pokojową umożliwia dostosowanie komfortu cieplnego do upodobań każdego użytkownika i znaczne oszczędności energii cieplnej.
Klatka schodowa została wykonana w nowoczesnym wykończeniu z refleksyjnymi szybami w oknach. Schody pokryto gresowymi płytkami z listwami antypoślizgowymi. Ściany pokryto tynkiem szlachetnym dającym możliwość wielokrotnego malowania w przypadku zabrudzeń. 

Więcej informacji:  http://www.eibel.pl/new/index.php?op=sp ... rzuty&id=9
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję