Kierbedzia 4

Kierbedzia 4

Mieszkania/Warszawa/Mokotów/Sielce/Kierbedzia 4
REKLAMA

O inwestycji Kierbedzia 4

Inwestycja Kierbedzia 4 położona jest w Warszawie, na terenie dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy Stanisława Kierbedzia 4, w bliskim sąsiedztwie Parku Sieleckiego.

Nieruchomość tworzy siedmiopiętrowy budynek z 128 mieszkaniami, w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 34 do 90 mkw. Na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe, wysokie na 6 metrów, wyposażone w antresole oraz panoramiczne przeszklenia. Mieszkania na parterze mają wysokość 3 m oraz prywatne ogródki, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach przynależą balkony lub tarasy.

Do dyspozycji mieszkańców jest 151 miejsc postojowych w garażu podziemnym, 74 komórki lokatorskie, 42 stanowiska rowerowe, stacje do mycia i naprawy jednośladów oraz stacja ładowania samochodów. W inwestycji zastosowane zostało oświetlenie LED i odzysk wody opadowej do podlewania roślin. W budynku znajduje się lobby. Teren nieruchomości jest zamknięty i chroniony.

Inwestycja jest oddalona od stacji PKP Warszawa Centralna o 6 km. Dojazd samochodem do najbliższej stacji metra zajmuje 10 minut. W pobliżu znajdują się tereny zielone tj. Pole Mokotowskie, Park Arkadia czy Królikarnia.

Opinie o Kierbedzia 4

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Kierbedzia 4
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA