Kolorowe Garbary

Kolorowe Garbary

REKLAMA
inwestorBydgosta Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2021

O inwestycji Kolorowe Garbary

Kolorowe Garbary 22 w Bydgoszczy to zlokalizowana w centralnej części miasta inwestycja, składająca się z kamienicy zawierającej 6 mieszkań i lokal usługowy na parterze i 5-kondygnacyjnego wielorodzinnego budynku mieszkalnego z podziemną halą garażową. Kompleks mieszkalno-usługowy znajduje się przy ul. Garbary 22, w środkowo-zachodniej części Bydgoszczy, na Okolu, w obrębie tak zwanej wyspy kanałowej, położonej między Kanałem Bydgoskim a rzeką Brdą, w pobliżu zabytkowej Wyspy Młyńskiej.

Inwestycja mieści mieszkania w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 25 do 74 mkw., z balkonami lub tarasami. Lokale wyposażone są w wideodomofony.


Na parterze kamienicy mieści się lokal usługowy o powierzchni 27 mkw. Teren wewnętrzny inwestycji jest ogrodzony. Na dziedzińcu znajdują się plac zabaw, siłownia plenerowa. Dla pojazdów powstało 6 miejsc postojowych naziemnych oraz 54 miejsca postojowe podziemne. Do dyspozycji mieszkańców są także 36 komórek lokatorskich, rowerownia. Oba budynki wyposażone są w windy.

Opinie o Kolorowe Garbary

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Kolorowe Garbary
Wojciech Jenda
+15
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA