[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"

[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"

REKLAMA
inwestorDomar Development
realizacjaIII kw. 2011

O inwestycji [Komorowice] Osiedle "Komorowice II"

Komorowice II to domy w zabudowie szeregowej, położone niecałe 3 km od granic Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo lasów, tereny spacerowe i rowerowe, oraz piękne zespoły pałacowo – parkowe w okolicy, to niewątpliwe atuty lokalizacji. Domy z ogródkami, w zabudowie szeregowej, o powierzchniach od 132 (wraz z garażem o powierzchni ok. 16 m kw.) do 143 m2 (wraz z garażem o powierzchni ok. 17,5 m kw.), na działkach od 235 do 500 m2 (ogrody od 100 m kw. do 350 m kw). Inwestycja Komorowice II to idealne miejsce dla osób, które pracując we Wrocławiu, chcą uciec od wielkomiejskiego hałasu i mieszkać w miejscu spokojnym, pogodnym, zielonym i relaksującym. Osiedle Komorowice II: fakty i liczby Położenie: niecałe 3 km od granic Wrocławia 11 domów w zabudowie szeregowej Dwa rodzaje domów o powierzchni użytkowej od 132 do 143 m2 na działkach o powierzchni od 255 do 417 m˛ Bryła, elewacja oraz wykończenie domów utrzymane w eleganckiej, stonowanej kolorystyce Zewnętrzne elementy domów wraz z działkami wykończone przez dewelopera Termin realizacji inwestycji - III kwartał 2011 Technologia wykonania tradycyjna. Fundamenty z bloczków na ławach betonowych, ściany murowane ceramiczne, ściany działowe z silkatów i w systemie ortha, więźba dachowa drewniana, dach kryty dachówką, poddasze częściowo wykończone płytami gipsowo – kartonowymi, okna i drzwi balkonowo/tarasowe PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, elewacja z tynku strukturalnego z elementami pokrytymi klinkierem, balustrady na balkonach stalowo – drewniane; ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania). Wykończenie w tzw. standardzie deweloperskim tzn. bez drzwi wewnętrznych, wierzchniej warstwy podłóg (czyli desek, paneli, ceramiki etc.) i bez białego montażu. Wszystkie media, tzn. gaz sieciowy, energia, woda, kanalizacja gminna, telefon.

Oficjalna strona: http://www.komorowice.pl/
Napisz komentarz
azjanna
sajana napisał:
widziałam na stronie domaru, że wciąż jeszcze jest kilka wolnych
tych szeregów. Ciekawe czemu tak się zatrzymała sprzedaż? rozglądam
się za czymś za miastem, ale ciekawa jestem opinii nowych
mieszkańców Karwian - najchętniej tych mieszkających w domarowskich
szeregach. Jak wygląda komunikacja zbiorowa? Jest tam jakiś
autobus? Daleko do przystanku? no i czy nie jest głośno od
autostrady? słyszałam też plotki, że tam nie jest podłączona
kanalizacja?


Ponawiam pytanie, gdyż zastanawiam się nad kupnem inwestycji Domaru Komorowic III
sajana
widziałam na stronie domaru, że wciąż jeszcze jest kilka wolnych tych szeregów. Ciekawe czemu tak się zatrzymała sprzedaż? rozglądam się za czymś za miastem, ale ciekawa jestem opinii nowych mieszkańców Karwian - najchętniej tych mieszkających w domarowskich szeregach. Jak wygląda komunikacja zbiorowa? Jest tam jakiś autobus? Daleko do przystanku? no i czy nie jest głośno od autostrady? słyszałam też plotki, że tam nie jest podłączona kanalizacja?
Domar Development
Kanapa była wygodna, ale zdecydowanie lepiej się z Klientami przy stoliku rozmawiało. Dziękujemy za zdjęcia. Zarchiwizujemy ku pamięci :)
Jan Augustynowski
Kanapa wygodna?
MatKoz
Targi Mieszkań i Domów 3-4 marca
Wrocław, Hala Stulecia
33481_1000x.jpg

33483_1000x.jpg
Jan Augustynowski
Ta inwestycja już na ukończeniu. Jeszcze tylko dopieścić trzeba dookoła i będzie gotowe :) W sumie tyle się tu nabudowało tych szeregów, że mogliby spokojnie machnąć regularną mieszkaniówkę z usługami na parterze. Restauracja w tej lokalizacji mogłaby być mega interesem!! Niczego takiego tutaj nie widziałem :)

28637_1000x.jpg28639_1000x.jpg28640_1000x.jpg28641_1000x.jpg28642_1000x.jpg28644_1000x.jpg
REKLAMA