DODAJ

Osiedle "Karwiany-Komorowice"

[Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice" 1419[Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice" 20253[Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice" 20254
[Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice" 286030[Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice" 286028[Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice" 286029[Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice" 286027
Osiedle mieszkaniowe Karwiany to jednorodzinne budynki mieszkalne w zabudowie szerego - segmentowej, bliźniaczej i wolnostojącej. Osiedle Karwiany to w pełni dopracowany kompleks domów zarówno pod względem technologicznym jak i urbanistycznym. Opiera się on na niepowtarzalnych, autorskich rozwiązaniach architektonicznych zaprojektowanych wyłącznie na potrzeby tego osiedla. Powstały one w Pracowni Architektonicznej "M.Kulczak", według najnowszych trendów architektonicznych na zlecenie głównego inwestora.

Więcej informacji: www.jkpb.pl
Szczegóły - [Karwiany] Osiedle "Karwiany-Komorowice"
inwestorPrzedsiębiorstwo Budowlane Janusz Kozioł
InvestPhoto.pl 14.09.2016, godz. 14:07
odpowiedz
Jan Augustynowski 25.09.2011, godz. 21:07
22845_1000x.jpg
odpowiedz
Jan Augustynowski 27.07.2011, godz. 13:52
20251_1000x.jpg20252_1000x.jpg20253_1000x.jpg20254_1000x.jpgNiestety wszystkie inwestycje są tak podobne i blisko siebie, że nie wiem czy nie zrobiłem jakiejś pomyłki.
odpowiedz
Orzech 24.09.2007, godz. 10:45
Domy z duszą i sercem

Data: 2007-09-17
Autor: Marek Łuszczki


Od kilku lat Wrocław i inne duże polskie miasta odnotowują wolny, ale systematyczny spadek liczby mieszkańców. Charakterystyczną cechą metropolii stają się też gigantyczne korki, które tworzą się na drogach wyjazdowych wczesnym rankiem i późnym popołudniem. To wszystko wiąże się z nowym stylem życia wielu Polaków, który polega na pracy w mieście i mieszkaniu poza nim. To z myślą o nich na rynku działają takie firmy, jak Janusz Kozioł Przedsiębiorstwo Budowlane

Przytulne, ładne i w przystępnej cenie, takie właśnie domy powstały nieopodal Wrocławia, a konkretnie w Tyńcu Małym i na Bielanach. To między innymi tam swoje inwestycje zlokalizowała wrocławska firma Janusz Kozioł Przedsiębiorstwo Budowlane. Obiekty w zabudowie szeregowej przeznaczone są dla średnio zamożnych rodzin. Otoczone zielenią, z dala od miejskiego gwaru, przyciągają zmęczonych hałasem i ciągłym pośpiechem mieszkańców wielkiego Wrocławia. Osiedle w Tyńcu Małym łączy zalety mieszkania w aglomeracji podmiejskiej z komfortem, który gwarantuje znakomite połączenie komunikacyjne ze stolicą Dolnego Śląska. Wystarczy nadmienić, że z Tyńca do Wrocławia jest zaledwie dwanaście kilometrów, a nawierzchnia drogi, co w Polsce jest rzadko spotykane, nie budzi większych zastrzeżeń. Jeszcze bliżej do pracy we Wrocławiu mają mieszkańcy osiedla na Bielanach, gdzie także stanął zespół obiektów rodzinnych. Nie bez znaczenia jest to, że oba osiedla już w fazie projektowania zostały pomyślane tak, by swoim mieszkańcom gwarantować nie tylko komfort i możliwość relaksu, ale także bezpieczeństwo. Nowoczesny design poszczególnych budynków w połączeniu ze śmiałymi, autorskimi rozwiązaniami architektonicznymi zastosowanymi przez firmę tworzą ciekawy klimat i nastrój służący zarówno dobrej zabawie, jak i wypoczynkowi w gronie najbliższych. Wielkie zainteresowanie tego rodzaju miejscami, jak osiedla w Tyńcu Małym i Bielanach, świadczą o zmieniającej się życiowej postawie Polaków. Coraz częściej zaczynają oni zwracać uwagę na to, gdzie i jak mieszkają. Potrafią też docenić starania polskich przedsiębiorców budowlanych, którzy wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom i wymaganiom. Do takich podmiotów z pewnością można zaliczyć wrocławską firmę Janusz Kozioł Przedsiębiorstwo Budowlane.

Dobry interes
Obecnie firma realizuje swoją trzecią dużą inwestycję. Mowa o osiedlu "Karwiany" w Karwianach-Komorowicach, na granicy z gminą Wrocław. Osiedle składa się z jednorodzinnych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowo-segmentowej, bliźniaczej i wolno stojącej. Segmenty domków szeregowych składają się z czterech, siedmiu, ośmiu i dziewięciu dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Domy w zabudowie szeregowej spełnią wymagania osób, które szukają przestrzenności we wnętrzach, własnego ogródka i garażu. Istotną i wartą podkreślenia informacją są niskie koszty utrzymania. Inwestor nie przewiduje opłat czynszowych. Mieszkańcy, każdy indywidualnie, zapłacą jedynie za wywóz śmieci, wodę i ogrzewanie zgodnie ze wskazaniami liczników. Zarówno wielkość działki poszczególnych domów, jak i ich powierzchnia użytkowa świadczą o optymalnym wykorzystaniu terenu. Gwarantują jednocześnie spokój i komfort. Dla nieco bardziej wymagających i - co tu ukrywać - także bardziej zamożnych klientów, którzy oczekują nieco większej swobody, inwestor przygotował domy w zabudowie pojedynczej wraz ze znacznie większymi działkami. Są to już prawdziwe rezydencje, które wybudowano także z myślą o ludziach biznesu - inwestorach, którzy chcieliby tu wynajmować mieszkania bądź prowadzić biura własnych firm. Na osiedlu powstaną także obiekty dla rodzin wielopokoleniowych. W planie przewidziano dla nich domy w zabudowie bliźniaczej.

Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i łatwy dostęp do wszelkich dóbr cywilizacji ważna będzie informacja, że z osiedla "Karwiany" do centrum Wrocławia będzie można się dostać w niespełna dwadzieścia, a do centrum handlowego przy węźle bielańskim w zaledwie dziesięć minut.


Firma Janusz Kozioł Przedsiębiorstwo Budowlane

powstała w 2004 roku i funkcjonuje na rynku z ugruntowaną opinią solidnego wykonawcy realizującego obiekty w systemie generalnego wykonawstwa. W ciągu krótkiego czasu zrealizowała trzy obiekty - osiedla, z których dwa są już oddane do użytku. Rozwój rynku nieruchomości skłonił firmę do rozpoczęcia działalności na szerszą skalę. Na przełomie lat 2004/2006 roku firma zrealizowała dwa osiedla mieszkalne zlokalizowane niedaleko Wrocławia. Sprawna realizacja i duże zainteresowanie mieszkaniami i domami przyczyniły się do realizacji kolejnej podwrocławskiej inwestycji.

http://www.biznespolska.pl/gazeta/artic ... tid=147480
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję