Kompleks biurowy Infosys Green Horizon

Kompleks biurowy Infosys Green Horizon

REKLAMA
inwestorSkanska S.A.
projektantMedusa Group
realizacja inwestycjiII kw. 2013
wykonawcaSkanska S.A.

O inwestycji Kompleks biurowy Infosys Green Horizon

Green Horizon zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego (tzw. Paragrafu).

Doskonała lokalizacja, elastyczność podziału powierzchni i dostosowanie do konkretnych potrzeb najemców to atuty naszego biurowca. Dodatkowe udogodnienia to parking rowerowy, prysznice oraz zielony program edukacyjny dla najemców.

Budynki mają 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne.

Napisz komentarz
R77
Skanska sprzedaje biurowiec Green Horizon

Skanska Property Poland sprzedaje zlokalizowany w Łodzi kompleks biurowy Green Horizon, swoją pierwszą inwestycję w mieście. Nabywcą nieruchomości jest fundusz zarządzany przez Griffin. Dla Skanska to już trzecia transakcja sprzedaży w okresie ostatnich dwóch miesięcy oraz druga w ciągu tygodnia.

http://renews.pl/index.php?mact=News,cn ... eturnid=33
krzyssztof
to strasznie przykre, nowiutki budynek skanskiej, skanska ma przeciez swoje biuro głowne na partrze w jednym z budynków, które wygląda okropnie. codziennie przechdozę obok nich idąc do [pracy, koszmar... nie ma co gadać, a problemy z kanalizacją są przynajmniej 1 w miesiącu, klimatyzacja też pożera mnowsto pieniędzy a jest niewyregulowana że na jednym open space ludzie z jednej strony przy oknach marzną a drugim w centralnych częściach jest za gorąco..
REKLAMA