DODAJ

Kompleks lekkoatletyczny Rudzkiego Klubu Sportowego

Kompleks lekkoatletyczny Rudzkiego Klubu Sportowego 486842Kompleks lekkoatletyczny Rudzkiego Klubu Sportowego 486840Kompleks lekkoatletyczny Rudzkiego Klubu Sportowego 486841
MAPAŁódź
Rudzka 37
Prace na obiekcie łódzkiego klubu lekkoatletycznego będą prowadzone w ramach zadania "Przebudowa i remont obiektu sportowego przy ul. Rudzkiej 37 w Łodzi". Kompleks po renowacji będzie dostosowany do rozgrywania i przeprowadzania zawodów i treningów dyscyplin lekkoatletycznych. 
W zakres remontu wchodzi wykonanie boiska z nawierzchni trawiastej o wymiarach 63x100 m, wokół którego przewidziano pełnowymiarową sześciotorową bieżnię z ośmioma prostymi torami do biegów sprinterskich. Obiekt wyposażony zostanie w infrastrukturę umożliwiającą rywalizację również w takich dyscyplinach jak: skok w dal i trójskok, pchnięcie kulą, skok o tyczce, rzut oszczepem, młotem i dyskiem, skok wzwyż czy bieg z przeszkodami.
Bieżnie z urządzeniami lekkoatletycznymi będą zgodne z przepisami IAAF oraz PZLA. 
Hala lekkoatletyczna znajdująca się na terenie obiektu będzie funkcjonowała przez cały okres przebudowy. Wartość inwestycji szacuje się na 7 mln zł.
Szczegóły - Kompleks lekkoatletyczny Rudzkiego Klubu Sportowego
inwestorMiasto Łódź
realizacja inwestycjiIII kw. 2021
nikt jeszcze nie dodał komentarzy
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję